رشد 40 درصدی جرائم جنسی نظامیان صهیونیست در سال 2014

سیاسی

دادستان دادگاه نظامی رژیم صهیونیستی از افزایش 40 درصدی پرونده‌های جرائم جنسی نظامیان این رژیم در سال 2014 خبر داد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نوشته روزنامه عبری زبان هاآرتص، دادستان دادگاه نظامی رژیم صهیونیستی اعلام کرد: تعداد پرونده‌های مربوط به جرایم جنسی نظامیان اسرائیل در سال2014 نسبت به سال قبل 40 درصد افزایش یافته و این مرکز در سال، 37 پرونده شکایت علیه سربازان و سربازان و افسران رسمی ارتش دریافت کرده در حالی که تعداد آن در سال 2013، 26 پرونده بود.

این روزنامه عبری به نقل از دادستانی کل رژیم صهیونیستی نوشت در 35 درصد این پرونده‌ها زندگی خصوصی سربازان زن اسرائیل تهدید شده‌ و هفت پرونده متعلق به آزار و اذیت زنان نظامی و هشت پرونده دیگر مربوط به تجاوز به عنف است.

از بیانیه‌های نظامی مشخص می‌شود که در حال حاضر سه پرونده تجاوز به عنف وجود دارد اما پلیس در حال بررسی هشت شکایت درباره تجاوز جنسی است. بیشتر این شکایت‌ها علیه افسرانی است که متهم به ارتکاب جرایم جنسی در حق سربازان زن تحت فرمان خود و سوء‌استفاده از این رابطه هستند.

این آمار و ارقام در حالی منتشر شده که به تازگی اخباری از رسوایی‌های جنسی بزرگ در دستگاه پلیس رژیم صهیونیستی منتشر شده و به دنبال آن هفت افسر از مجموع 18 افسر و فرمانده یکی از مراکز بزرگ پلیس این رژیم برکنار شدند.

انتهای پیام

کد N769137