نماینده زرند:

رسانه‌ها مایه وحدت در جامعه شوند

سیاسی

نماینده مردم زرند و کوهبنان در خانه ملت گفت: نباید از ارزش‌ها و جایگاه افرادِ ارزشی که روزی در دفاع از کشور قیام کرده‌اند، استفاده ابزاری شود.

حسین امیری خامکانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه کویر، با اشاره به انتخابات مجلس شورای اسلامی در سال آینده اظهار کرد: هرچه که به انتخابات نزدیک می‌شویم، جناح‌ها باید بیشتر قواعد بازی‌های سیاسی را رعایت کنند.

وی با بیان اینکه در هیچ کجای دموکراسی و مردم سالاری وجود ندارد که فردی یا گروهی جلسه‌ای را برهم بزنند تصریح کرد: نباید از ارزش‌ها و جایگاه افرادِ ارزشی که روزی در دفاع از کشور قیام کرده‌اند، استفاده ابزاری شود.

این نماینده اصلاح طلب مجلس در ادامه خطاب به ایثارگران و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس گفت: ایثارگران و جانبازان نباید اجازه دهند که از سوی گروهی که دل در گرو فعالیت‌های سیاسی و حزبی دارند شرایطی ایجاد شود که از شان و مقام این رزمندگان که جان خود را در کف دست گذاشته و نثار انقلاب و کشور کرده‌اند سوءاستفاده شود و به اسم دفاع از جانباز جنگ تحمیلی، مقاصد سیاسی خود را برای تخریب گروهی دیگر پیش ببرند.

امیری خامکانی با تاکید بر اینکه دموکراسی ایجاب می‌کند جلساتی که اتفاقا مجوز قانونی نیز داشته‌اند، برگزار شوند افزود: چنانچه شخصی در جلسه‌ای سوالی داشته باشد، باید در زمانی که به پرسش و پاسخ اختصاص داده شده است سوال خود را مطرح نماید و آن هم بستگی به شرایط جلسه و برگزارکننده دارد.

نماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی به رسانه‌ها توصیه کرد که اخلاق رسانه‌ای را حفظ کرده و مایه وحدت در جامعه شوند.

وی در همین رابطه ادامه داد: مسوولین نیز باید بر اساس واقعیات اظهارنظر نمایند. اینکه به اسم ارزش‌های یک کشور، ارزش دیگری همچون دموکراسی و رعایت قواعد بازی سیاسی پایمال شود نه به صلاح کشور اسلامی‌مان است و نه نتیجه خوبی را به دنبال دارد.

این نماینده مجلس با اشاره به رهنمودهای مقام معظم رهبری که همواره در بیاناتشان بر حفظ اصول اخلاقی تاکید داشته‌اند خاطر نشان کرد: باید تلاش شود ضمن توجه به منویات رهبر معظم انقلاب در خصوص ضرورت حفظ اصول اخلاقی، وحدت و آرامش نیز در جامعه حفظ گردد و تنش‌های سیاسی به زندگی مردم منتقل نشود.

انتهای پیام

کد N767577