حق‌شناس: جلسات شورای مرکزی حزب اعتماد ملی هر دو ماه برگزار می‌شود

حزب اعتماد ملي

عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی گفت: در آخرین جلسه شورای مرکزی این حزب گزارشی از فعالیت‌های حزب اعتماد ملی در سال 93 ارائه شد.

عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی گفت: در آخرین جلسه شورای مرکزی این حزب گزارشی از فعالیت‌های حزب اعتماد ملی در سال 93 ارائه شد.

محمدجواد حق‌شناس در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اشاره به برگزاری آخرین نشست حزب اعتماد ملی در سال 93، اظهار کرد: در این جلسه مدیران استانی حزب از فعالیت حزب در استان‌ها گزارشی ارائه کردند و شاخه جوانان و دانشجویی حزب اعتماد ملی هم فعالیت‌های خود را در سال 93 تشریح کرد.

وی در این ادامه افزود: در این نشست همچنین حجت‌الاسلام و المسلمین رسول منتجب‌نیا نیز گزارشی از فضای سیاسی کشور و همچنین از نحوه حضور وی در شورای هماهنگی جبهه اصلاحات و کمیته انتخاباتی این شورا به اعضا ارائه کرد.

عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی در ادامه با بیان اینکه مباحث تشکیلاتی نیز در این نشست مورد بحث قرار گرفت، گفت: در این نشست مصوب شد در سال 94 به جای جلسات فصلی، جلسات شورای مرکزی حزب اعتماد ملی هر دو ماه برگزار شود و همچنین مقرر شد نشست بعدی در نیمه اردیبهشت ماه سال 94 برگزار شود.

حق‌شناس در پایان خاطرنشان کرد: در این نشست مقرر شد دفتر سیاسی حزب به همراه دبیران استانی حزب گزارش جامعی از فعالیت‌های سیاسی معطوف به انتخابات تهیه کرده و آن را برای نشست شورای مرکزی در اردیبهشت ماه آماده کنند تا فعالیت‌های انتخاباتی حزب بر اساس این گزارش‌ها آغاز شود.

انتهای پیام

کد N767437