تردد خودروهای بالای ۲۵۰۰ سی‌سی در خارج از مناطق آزاد ممنوع شد

خودرو,واردات خودرو

مهر نوشت:

با تصویب هیات وزیران، ورود و تردد خودروهای لوکس با حجم موتور بیشتر از ۲۵۰۰ سی سی به خارج از مناطق آزاد تجاری-صنعتی و ویژه اقتصادی ممنوع شد.

جلسه هیات دولت صبح امروز به ریاست اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور برگزار شد و مهمترین مسائل جاری کشور از سوی اعضای دولت مورد بحث وتبادل نظر قرار گرفت.

در این جلسه، تعدادی از پیشنهادهای دستگاه‌های اجرایی پس از بحث و بررسی به تصویب هیات وزیران رسید. با تصویب دولت، ورود و تردد خودروهای لوکس با حجم موتور بیشتر از ۲۵۰۰ سی.سی به خارج از مناطق آزاد تجاری - صنعتی و ویژه اقتصادی ممنوع است.

هیات وزیران در راستای سیاست‌های حمایتی دولت و به منظور حفظ ظرفیت تولید و اقتصادی کردن فعالیت‌ها در این بخش، پیشنهاد تعیین قیمت تضمینی پیله تر ابریشم و چای درجه یک و دو برای سال زراعی ۱۳۹۴-۱۳۹۳ را به تصویب رساند.

بر این اساس، قیمت خرید تضمینی برگ سبز چای در سال زراعی ۹۴-۱۳۹۳ برای درجه یک و دو به ترتیب معادل بیست و یک هزار و هشتصد ریال و دوازده هزار و یکصد ریال تعیین شد و قیمت فروش آنها به خریداران برگ سبز چای، معادل سی و سه درصد قیمت خرید تضمینی خواهد بود. خرید تضمینی هر کیلو گرم پیله تر ابریشم برای سال زراعی ۹۴-۱۳۹۳ به میزان یکصد و پنجاه و یک هزار ریال تعیین شد.

 

45503

کد N765069