جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه:

هدف دشمن ترویج دین داری منهای انقلاب است

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت : هدف دشمن ترویج دین داری منهای انقلاب است

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه اردبیل، حجت الاسلام حاجی صادقی در همایش سیاسی روحانیون بسیجی استان اردبیل با بیان اینکه دشمن برای صدمه زدن به دین اسلام نقشه‌های مختلفی تدارک دیده است، افزود : دشمن می‌خواهد در مرحله اول غیرمسلمانان را از اسلام حقیقی بترساند و برای اینکه مسلمانان را تهدید کند، اسلام مجازی و دروغین را به جای اسلام حقیقی در منطقه گسترش می دهد.

وی با بیان اینکه دشمن در حال حاضر در حال طراحی کردن سه نوع اسلام برای جایگزینی اسلام ناب محمدی است، افزود : اسلام سکولار، اسلام تکفیری و اسلام افراطی این سه نوع اسلام هستند.

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ضمن تشریح اسلام سکولار، گفت : اسلامی که دارای نماز، روزه و مناجات است، ولی دارای هیچ گونه تحرک انقلابی نیست اسلام سکولار نام دارد.

وی با اشاره به اسلام تکفیری نیز گفت : در این نوع از اسلام، جهاد، مبارزه و شهادت وجود دارد، ولی استکبار معتقد است جهاد و مبارزه سنی ها باید بر روی شیعیان انجام گیرد.

حاجی صادقی با بیان اینکه دشمن می خواهد دین داری منهای انقلاب را ترویج کند، تصریح کرد : ما ماموریت داریم مجالس امام حسین (ع) و حضرت فاطمه زهرا (س) را در کنار ذکر یا حسین و یا فاطمه، با حسین بودن و با فاطمه بودن را آموزش دهیم.

وی با انتقاد از افرادی که می‌گویند انقلاب ایران در شرف نابودی بوده و یگانه راه نجات کشور مذاکره و سازش با دشمن است، تصریح کرد : این افراد خواسته یا ناخواسته خطوط قرمز نظام را نشانه می روند و این در واقع همان جایی است که روحانیون برای دفاع از اسلام حقیقی وارد صحنه می‌شود.

وی با اشاره به همه گیر شدن نامه مقام معظم رهبری به جوانان اروپایی در مدت زمان بسیار کوتاه، افزود : از تأثیرات این نامه افزایش فروش قرآن کریم در اروپا و اشتیاق جوانان اروپایی برای شناخت اسلام از منبع وحی می باشد.

وی با بیان اینکه هیچکس همانند روحانیت خط مقدم دفاع از اسلام را پر نمی کند، افزود : مبین دین حقیقی خدا بودن، عملیاتی کردن دین و دفاع از اسلام ناب محمدی فلسفه وجودی روحانیت هستند.

حاجی صادقی در پایان سخنان خود گفت : براساس برنامه ریزی های انجام شده مقرر شده چنین جلسات و همایش های ویژه روحانیون در استان‌ها برگزار شود و شناخت اطلاعات و اهداف دشمنان و تهدیداتی که دنیای اسلام را نشانه رفته، پیگیری شود؛ چرا که روحانیت در دفاع از اسلام بیشترین شهید را تقدیم کرده است.

انتهای پیام

کد N765002