استقبال از نظرسنجی چهره سال خبرآنلاین در شبکه های اجتماعی/بین سلیمانی وظریف انتخاب کردن، سخت است

چهره سال ۱۳۹۳

کاربران خبرآنلاین در شبکه های اجتماعی نیز از نظرسنجی درباره چهره سال 93 استقبال کردند.

 به گزارش خبرآنلاین، کاربران این خبرگزاری فعال در شبکه های اجتماعی نیز با استقبال از نظرسنجی درباره چهره سال 93 دلیل خود برای انتخاب سردار قاسم سلیمانی که هم اکنون در مقایسه با دیگر نامزدها در مرحله نهایی، در صدر قرار گرفته است، توضیح داده اند که برخی از این توضیحات در زیر می آید.

یکی از مخاطبان خبرآنلاین با اعلام این نظر که فقط سردار سلیمانی، نوشته است: ایشان دارن توی کشورهای همسایه میجنگند که مرزهای ما به خطر نیفته.

یکی دیگر از کاربران نیز می گوید: بین سردار و دکتر ظریف یکی رو انتخاب کردن، سخت است چون هر دو نفرشون در یک جبهه برای ایران می جنگند.

همچنین یک مخاطب دیگز که این نظرسنجی شرکت کرده است، می نویسد: قاسم سلیمانی برای اینکه وزنه ای تاثیر گذار در تصمیم سازی های امروز منطقه است.

یکی دیگر از کاربران هم نوشته است: سردار سلیمانی به خاطر مجاهدت در راه حفظ امنیت که امنیت بالاترین نعمت است و تا امنیت نباشد در هیچ زمینه ای پیشرفت و توسعه صورت نخواهد پذیرفت.

مخاطب دیگر نیز نوشته است :اگه می‌بینیم کشور ما آرامش داره و همچون کشورهای همسایه مورد حمله داعش قرار نگرفته ، اگه می‌بینیم اسراییلی‌ها به خاطر حمله به حزب الله و کشته شدن یک سردار مبارز از ایران عذر خواهی می‌کنند و اذعان می‌دارند که اشتباه شده به نظر من به خاطر حضور این سردار در دفاع از کشور ایران است و هزاران نظر دیگر که باعث صدرنشینی این سردار سپاه اسلام  در این نظرخواهی مردمی شده است.

براي مشاهده و پيگيري اينستاگرام خبرآنلاين به آدرس زير مراجعه کنيد:

instagram.com/khabaronline

45220

کد N763712