پیام مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران به مناسبت روز بزرگداشت شهدا

مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران به مناسبت 22 اسفند روز بزرگداشت شهدا پیامی صادر کرد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در متن پیام دکتر نازپرور به مناسبت روز بزرگداشت شهدا آمده است:

بسم الرب الشهدا

ولاتحسَبَنَّ الَّذینَ قُتِلوافی سَبیل اللّهِ امواتا بَل احیاءِ عندَربِّهِم یُرزَقون.

شهید نظر می‌کند به وجه الله. امام خمینی (ره)

شهداء، رفته‌اند و رسالتی از جنس آگاهی و حرکت را بر دوش ما باقی گذاشته‌اند، شهادت، مرز زمین و آسمان است و شهداء مرزبانان هماره بیداری، شهیدان، پیامبران حماسه انسان‌اند که ما را مسئولیتی ممتد که در لحظه لحظه زندگی‌مان جاری است، نازل فرموده‌اند.

شهدا، همه تعلقات را از خود بریدند و خود را مسافر آسمان کردند تا گذرگاه بودن دنیا را ثابت کرده باشند و راز آزادی را بریدن از خویش ثبت نموده باشند. چه می شود که خون حامل زلال ترین پیام ها در تاریخ می ماند؟ بی تردید، پاسخ را باید در این حقیقت جست که شهدا، تفسیر مجسم باران بر شوره زار غفلت زمین اند... و راز جاری ماندن شهداء چیزی جز جوشیدن از چشمه‌ای به نام عشق نیست.

اینجانب با گرامیداشت ۲۲ اسفند ماه که مزین به روز بزرگداشت شهدا است، برای خانواده‌های معزز شهدا و ایثارگران آرزوی بهرورزی و سلامتی و برای خادمان بزرگوار شهدا و ایثارگران به‌ویژه خانواده معظم شهدا و ایثارگران سازمان پزشکی قانونی، توفیقات روز افزون خدمت خاضعانه و خاشعانه به منظور اعتلای فرهنگ والای ایثارو شهادت را از درگاه احدیت مسئلت می‌نماییم.

انتهای پیام

کد N763519