معلمی در نطق میان دستور خبرگان:

دولت از هیچ کاری در اجرای بهتر سیاست‌های اقتصاد مقاومتی دریغ نکند

سیاسی

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان با اشاره به سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی تأکید کرد:ضرورت دارد دولت محترم در راستای اجرایی شدن هر چه بهتر سیاست‌های اقتصاد مقاومتی از هیچ کاری دریغ نکند.

به گزارش خبرگزاری مهر ،حجت الاسلام علی معلمی نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری به عنوان اولین سخنران بیش از دستور در جایگاه ناطقین قرار گرفت.

معلمی ابتدا با گرامیداشت یاد و خاطره آیه الله مهدوی کنی از حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22بهمن امسال قدردانی کرد.

این نماینده مجلس خبرگان با اشاره به سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی این مسأله را از جنبه های گوناگون مورد بررسی قرار داد و افزود: اقتصاد مقاومتی یعنی کم کردن هزینه ها و جلوگیری از واردات بی رویه کالاهای غیر ضروری و دولت باید در این زمینه طراحی ها و برنامه های مناسبی ارائه کند.

وی در ارتباط با مجلس خبرگان گفت: مجلس خبرگان یک مجموعه وزین و یک پشتوانه سنگین برای کشور است همدلی و هم صدائی این مجلس مورد توقع مردم است که آرامش و متانت این مجلس در حفظ آرامش جامعه تأثیر گذار است قطعاً درایت و تدابیر شما عزیزان فرصت هر گونه بهره برداری خصمانه را از دشمنان خواهد گرفت.

وی تأکید کرد: «ضرورت دارد دولت محترم در راستای اجرایی شدن هر چه بهتر سیاست‌های اقتصاد مقاومتی از هیچ کاری دریغ نکند».

معلمی در پایان رسیدگی هر چه بیشتر به خانواده های داغدار شهداء را خواستار شد و برای در گذشتگان این مجلس از جمله مرحوم آیةالله جباری نماینده مازندران در مجلس خبرگان رهبری طلب مغفرت نمود.