یک پایگاه خبری روسیه: نخست‌وزیر اوکراین از وظایف شغلی‌اش مطلع نیست

پایگاه خبری "راشا اینسایدر" گزارش داد، به نظر می‌آید نخست‌وزیر اوکراین در سیاره دیگری زندگی می‌کند چرا که وی این بار با گفتن اینکه بحران اقتصادی این کشور هیچ ارتباطی به وی ندارد و مسئول سقوط ارزش واحد پولی رایج اوکراین نیست، تعجب همگان را برانگیخت.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، هنگامی که از "آرسنی یاتسنیوک،" نخست‌وزیر اوکراین پرسیده شد با توجه به سقوط چشمگیر ارزش واحد پولی رایج اوکراین مردم این کشور چطور می‌توانند با حقوق‌های اندک خود زندگی کنند، با چهره‌ای تعجب گفت: چرا این سوال را از من می‌پرسید؟ قانون اساسی ملی را بخوانید در آنجا می‌گوید که بانک ملی اوکراین مسئول واحد پولی رایج مملکت است.

این پایگاه خبری روسی در ادامه عنوان کرد: در نتیجه با توجه به اظهارات یاتسنیوک بانک ملی اوکراین و "والریا هونتاروا"، رئیس این بانک تنها مسئول سقوط اقتصاد این کشور است. اما سئوال اینجاست که دقیقا وظایف و مسئولیت‌های شغلی نخست‌وزیر اوکراین که رهبری دولت و ریاست کابینه وزرا را به عهده دارد، چیست؟ شاید برای مردم عادی در غرب سخت باشد که دقیقا بفهمند در حال حاضر در اوکراین چه می‌گذرد. به نظر می‌آید یاتسنیوک در سیاره دیگری زندگی می‌کند.

انتهای پیام

کد N763073