معلمی در هفدهمین اجلاسیه خبرگان رهبری مطرح کرد

اقتصاد مقاومتی یعنی کم‌کردن هزینه‌ها و جلوگیری از واردات بی‌رویه کالاهای غیر ضروری

حجت الاسلام و المسلمین علی معلمی نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری به عنوان اولین سخنران پیش از دستور هفدهمین اجلاس خبرگان در جایگاه ناطقین قرار گرفت.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در اجلاسیه هفدهم مجلس خبرگان رهبری، حجت الاسلام و المسلمین علی معلمی ابتدا با گرامیداشت یاد و خاطره آیت الله مهدوی کنی از حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22بهمن امسال قدردانی کرد.

این نماینده مجلس خبرگان با اشاره به سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی این مسأله را از جنبه های گوناگون مورد بررسی قرار داد و افزود: اقتصاد مقاومتی یعنی کم کردن هزینه ها و جلوگیری از واردات بی رویه کالاهای غیر ضروری و دولت باید در این زمینه طراحی ها و برنامه های مناسبی ارائه کند.

وی درباره مجلس خبرگان گفت: مجلس خبرگان یک مجموعه وزین و یک پشتوانه سنگین برای کشور است همدلی و هم‌صدایی این مجلس مورد توقع مردم است که آرامش و متانت این مجلس در حفظ آرامش جامعه تأثیرگذار است قطعاً درایت و تدابیر شما عزیزان فرصت هر گونه بهره‌برداری خصمانه را از دشمنان خواهد گرفت.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری تأکید کرد: ضرورت دارد دولت محترم در راستای اجرایی شدن هر چه بهتر سیاستهای اقتصاد مقاومتی از هیچ کاری دریغ نکند.

معلمی در پایان رسیدگی هر چه بیشتر به خانواده های داغدار شهداء را خواستار شد و برای درگذشتگان این مجلس از جمله مرحوم آیت الله جباری نماینده مازندران در مجلس خبرگان رهبری طلب مغفرت نمود.

انتهای پیام

کد N762978