پیام سازمان بسیج دانشجویی خطاب به فرمانده جدید نیروی انتظامی

سیاسی

روابط عمومی سازمان بسیج دانشجویی با انتشار پیامی از زحمات سردار اسماعیل احمدی مقدم در سال‌های مسئولیت تشکر و برای سردار حسین اشتری آرزوی موفقیت کرد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، متن این پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

سردار سرتیپ پاسدار برادر بسیجی حسین اشتری

سلام علیکم

انتخاب شما به سمت فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران را تبریک عرض کرده و آرزوی موفقیت در سمت جدید را برای شما داریم.

به خوبی می دانید دشمنان خارجی در اطراف کشور کمین کرده و چشم انتظار لحظه ای غفلت و کوتاهی ما هستند که چون لاشخورانی وحشی به کشور عزیزمان حمله ور شوند و از جانبی جنگ نرم تمام عیاری بر علیه تمام اعتقادات و ارزش های مردم شریف ایران را آغاز کرده اند.

باشد که با دقت تمام حرکات آنان را زیر نظر داشته و به هرکدام پاسخی مناسب داده و در راه دفاع از ارزشها و آرمان های ملت، گوش به صدای هیچ ملامت گری نسپارید.

در پایان از زحمات بی دریغ سردار اسماعیل احمدی مقدم در سالهای مسئولیت که یکی از حساس ترین سال های کشور بود( از جانبی فتنه گران سعی داشتند کشور را به آشوب کشیده و از سوی دیگر گروهک‌های تکفیری به پشتوانه آمریکا و اسرائیل به فکر آسیب زدن به امنیت ایران اسلامی بودند) اما ایشان با اقتدار از تمامی این مراحل عبور کردند کمال تشکر را داشته و امیدواریم در تمامی مراحل زندگی سالم و سربلند باشند.

روابط عمومی سازمان بسیج دانشجویی

انتهای پیام

کد N761963