با حکم رهبر انقلاب؛

سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی شد

سیاسی

با صدور حکمی از سوی رهبر معظم انقلاب سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی جایگزین سردار احمدی مقدم شد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر خفظ و نشر آثار حضرت آیت الله خامنه ای، رهبر معظم انقلاب در حکمی سردار سرتیپ حسین اشتری را به سمت فرماندهی نیروی انتظامی منصوب و از تلاشهای بی دریغ مؤثر سردار سرتیپ احمدی مقدم قدردانی کردند.

بسم الله الرحمن الرحیم
سردار سرتیپ پاسدار حسین اشتری
نظر به تعهد و شایستگی و حسن سوابق خدمتی و بنا به پیشنهاد وزیر محترم کشور و جانشین فرمانده کل قوا در امور نیروی انتظامی، شما را به سمت فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران منصوب می کنم.
لازم است اقدامات شایسته دوران تصدی سردار سرتیپ احمدی‌مقدم نظیر؛ ارتقاء فضای اسلامی و انقلابی ناجا، صیانت از کارکنان خدوم و توجه جدی به معیشت آنان، تقویت مرزبانی و کاهش تخلفات جاده‌ای تداوم یابد و رعایتهای دقیق در بهبود خدمات انتظامی و پرهیز از شتابزدگی در فعالیت‌های اقتصادی و برنامه‌ریزی مستمر و ابتکار عمل لازم در برقراری امنیت و آرامش اخلاقی و اجتماعی، دنبال شود.
از قوای سه‌گانه، بویژه وزارت کشور، دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی، صدا و سیما، ستاد کل نیروهای مسلح و سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور، انتظار می‌رود که در شرایط حساس کنونی، حمایت‌های لازم از نیروی انتظامی را در ابعاد مادی و معنوی، به عمل آورند.
از تلاشهای بی‌دریغ و مؤثر سردار سرتیپ احمدی‌مقدم در دوره تصدی فرماندهی آن نیرو، تشکر و قدردانی می‌نمایم.
توفیق شما و همه کارگزاران ناجا و حامیان این نیروی عظیم را از خداوند متعال مسئلت می‌کنم.
سیّد علی خامنه‌ای
۱۸/ اسفند ماه / ۱۳۹۳