فرمانده نیروی هوافضای سپاه: تحریم‌ها هیچ تأثیری در روند برنامه‌های دفاعی ایران ندارد

سپاه پاسداران

تسنیم نوشت:

فرمانده نیروی هوافضای سپاه گفت: پیام مشترک سپاه و وزارت دفاع به دوستان و دشمنان این است که تحریم‌ها هیچ تأثیری در روند برنامه‌های دفاعی ایران ندارد.

به گزارش سپاه‌نیوز، سردار امیرعلی حاجی‌زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مراسم رونمایی از موشک کروز «سومار» و تحویل انبوه موشک‌های بالستیک قدر و قیام به سپاه که با حضور وزیر دفاع برگزار شد، گفت: به‌طور طبیعی طی سال چندین نوبت تحویل‌گیری موشک‌ها از وزارت دفاع به‌صورت عمده انجام می‌پذیرد، اما آنچه در شرایط امروز نیازمند تأکید است پیام مشترک وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به دوستان و دشمنان است.

وی افزود: پیام اقدام امروز آن است که انبوه محصولاتی که برای به‌کارگیری در راستای اهداف دفاعی کشور دریافت کردیم در سایه تحریم‌هایی به ثمر رسیده است که دشمنان آن را تحریم‌های سخت و گزنده توصیف می‌کردند.

فرمانده نیروی هوافضای سپاه تأکید کرد: تحریم‌ها هیچ تأثیری در روند برنامه‌های دفاعی ایران ندارد.

سردار حاجی‌زاده با اشاره به اینکه خوداتکایی و اعتماد به نفس عرصه‌ صنعت دفاعی الگوی خوبی برای ناکارآمدسازی تحریم‌ها در سایه عرصه‌هاست، تصریح کرد: ملت، دولت و نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران به‌صورت یک‌پارچه بر این اعتقاد هستند که توانمندی‌های دفاعی خود به‌ویژه موشک‌های بالستیک هیچ‌گاه قابل مذاکره نخواهد بود. این پیامی است که قدرت‌های زورگو و زیاده‌خواه بایستی آن را درک کنند.

 

45503

کد N760552