حضور تابش پس از بیمارستان در مراسمی در اردکان

صندوق امانات اردکان راه اندازی شد

سیاسی

یزدـ محمدرضا تابش، ‌نماینده مردم اردکان در مجلس امروز پس از ترخیص از بیمارستان ضیائی اردکان در مراسم راه اندازی صندوق امانات این شهرستان حاضر شد.

به گزارش خبرنگار مهر، محمدرضا تابش، پیش از ظهر امروز در مراسم راه اندازی صندوق امانات این شهرستان با بیان اینکه فعالیت های بانکی نباید فقط محدود به تخصیص منابع مالی باشد، اظهار داشت: خدمات مختلف بانکی باید به عنوان مکمل و در راستای تامین نیاز مشتریان ارائه شود تا موجب افزایش اطمینان خاطر مردم باشد.

محمدرضا تابش افزود: شبکه بانکی به عنوان بازوی توانمد دولت در اعمال سیاست های پولی و اجرای برنامه های توسعه اقتصادی کشور محسوب می شود از طرفی باید این شبکه گسترده، حافظ منافع مشتریان باشد و رضایت آنان را فراهم کند که تشکیل صندوق امانات می تواند به عنوان یکی از خدمات بانکی کشور محسوب شود.

وی همچنین در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به فرایند حرکت از جامعه از سنتی به صنعتی و فراصنعتی همچنین منافع و مشکلات آن، بر برنامه ریزی و هدف گذاری صحیح در این مسیر تاکید کرد.

نماینده مردم اردکان در مجلس همچنین با تاکید بر فرهنگ سازی برای آشنایی هرچه بیشتر مردم برای سپردن اموال و اوراق بهادار خود به این صندوق عنوان کرد: با توجه به نیاز شهرستان امیدوارم ظرفیت فعلی صندوق امانات شهرستان تا بیش از ۱۰۰ عدد افزایش یابد.

تابش همچنین با اشاره به انتشار اخباری در مورد کسالت خود با بیان اینکه حال عمومی ام مساعد است، از عنایت خداوند متعال و لطف مردم و مسئولان قدردانی کرد.

مدیرعامل بانک رفاه کارگران استان یزد نیز در این مراسم با بیان اینکه اولین صندوق امانات بانکی شهرستان اردکان توسط این بانک انجام می شود، این امر را مدیون پیگیری نماینده مردم اردکان دانست.

بیگلو اظهار داشت: اولین صندوق امانات بانک رفاه کارگران در شهرستانهای استان یزد در اردکان  با زیربنای ۹۰ مترمربع و دارای ۴۴۲ صندوق امانت با هزینه بالغ بر ۲۶۰ میلیون تومان امروز به بهره برداری رسید.