مدیرکل هماهنگی امور استان‌های سازمان تعزیرات حکومتی:

پرونده‌های گرانفروشی و کم‌فروشی خارج از نوبت رسیدگی می‌شوند

تعزيرات حكومتي

مدیرکل هماهنگی امور استان‌های سازمان تعزیرات حکومتی کشور گفت: در ایام نوروز پرونده‌های تخلفات در زمینه گرانفروشی و کم‌فروشی خارج از نوبت رسیدگی می‌شوند.

مدیرکل هماهنگی امور استان‌های سازمان تعزیرات حکومتی کشور گفت: در ایام نوروز پرونده‌های تخلفات در زمینه گرانفروشی و کم‌فروشی خارج از نوبت رسیدگی می‌شوند.

فریبرز جوانشیری در گفت‌وگو با خبرنگار حقوقی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، درباره‌ گشت‌های سیار سازمان تعزیرات حکومتی در ایام نوروز 94 گفت: بخشنامه‌ای از سوی معاونت حقوقی و نظارت سازمان تعزیرات حکومتی به کلیه‌ استان‌ها ابلاغ شد که علاه بر برگزاری جلسات مشترک با سازمان‌های ذی‌ربط با واحدهای بازرسی شورای اصناف و سازمان صنعت و معدن و تجارت در سراسر کشور نیز هماهنگی داشته باشند.

وی ادامه داد: نظارت گشت‌های سیار سازمان‌ تعزیرات حکومتی در سراسر کشور در این ایام بیشتر بر عملکرد نمایشگاه‌های فروش بهاره است، البته در این ایام گشت‌های سیار در طول مدت برگزاری نمایشگاه‌ها حضور مستمر دارند.

مدیرکل هماهنگی امور استان‌های سازمان تعزیرات حکومتی کشور افزود:‌ بیشترین نظارت در این ایام بر عملکرد واحدهای فروش کالاهای پرمصرف مردم مانند مرغ و گوشت و میوه، آجیل و پوشاک است.

جوانشیری خاطرنشان کرد: به کلیه‌ استان‌ها در سراسر کشور ابلاغ شده که در این ایام پرونده‌های مربوط به گرانفروشی یا کم‌فروشی را با قاطعیت و خارج از نوبت رسیدگی و حکم آن را اجرا کنند.

وی در پاسخ به این پرسش که تاکنون چه تعداد پرونده در رابطه با کم‌فروشی یا گران‌فروشی کالاهای مورد نیاز مردم در شب عید تشکیل شده است؟ گفت: در حال حاضر آمار دقیقی از تعداد پرونده‌های تشکیل شده در این راستا ندارم، اما قطعا پرونده‌هایی تشکیل شده است.

مدیرکل هماهنگی امور استان‌های سازمان تعزیرات حکومتی کشور درباره‌ تعداد گشت‌های سیار در ایام نوروز گفت: تعداد گشت‌های سیار بستگی به مدیر سازمان تعزیرات حکومتی هر استان دارد. مدیر بر اساس نیاز و هماهنگی با سازمان صنعت، معدن و تجارت تعداد گشت‌های سیار را تعیین می‌کند. در تهران نیز در همه‌ نقاطی که نمایشگاه های بهاره برگزار می‌شود گشت‌های سیار سازمان تعزیرات حکومتی حضور مستمر دارند.

انتهای پیام

کد N759416