۰

دمشق: اخضر ابراهیمی در تشدید بحران سوریه نقش داشت

  • ۴بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه

وزیر اطلاع‌رسانی سوریه اعلام کرد که فرستاده سابق سازمان ملل به این کشور نقش فریبکارانه‌ای را ایفا کرده است و در تشدید بحران و ریختن خون سوری‌ها نقش داشت.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) به نقل از خبرگزاری رسمی سوریه (سانا)، عمران الزعبی، وزیر اطلاع‌رسانی سوریه در سخنانی عنوان داشت: ما از زمانی که اخضر ابراهیمی، فرستاده سابق سازمان ملل به سوریه ماموریتش را بر عهده گرفت، مطمئن بودیم که نقش او در حل بحران نقشی فریب‌دهنده است و اساساً این اقدام را براساس دستوراتی که از سوی آمریکایی‌ها و دیگر مقامات در کشورهای عربی حوزه خلیج فارس می‌گیرد، انجام می‌دهد.

الزعبی گفت: الابراهیمی زمانی که دولت سوریه را فریب می‌داد و سیاست دروغ و بهتان‌زدن را در محافل بین‌المللی و در مقابل رسانه‌های بین‌المللی ایفا می‌کرد، باعث ریختن خون سوری‌ها شد و خود او اولین مسوول شکست در ماموریتش است.

این مقام سوری خاطرنشان کرد: با پایداری و مقاومت مردم و نیروهای مسلح سوریه در مقابله با تروریسم و تلاش جدی مسوولان سوری برای پیدا کردن راه‌حل‌های سیاسی، شرایط تغییر می‌کند و کسی که معتقد است این تصمیم می‌تواند از سوی طرفی جز دمشق اتخاذ شود، دچار توهم شده است.

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.