تشکیل ۲۴۰ پرونده تخلف برای واحدهای صنفی فعال در نمایشگاه‌های بهاره

سرپرست گشت‌های مشترک اداره کل تعزیرات حکومتی استان تهران از تشکیل ۲۴۰ پرونده در ارتباط با تخلفات صورت گرفته در نمایشگاه‌های بهاره خبر داد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، امید شهرآبادی درباره حضور تعزیرات حکومتی در نمایشگاه‌های بهاره امسال گفت: اداره کل تعزیرات حکومتی استان تهران همزمان با آغاز این نمایشگاه‌ها اقدام به ایجاد شعب سیار در محل نمایشگاه‌های بهاره کرده است.

رییس شعبه 41 تعزیرات حکومتی استان تهران اضافه کرد: در شعب سیار، به گزارشات بازرسان سازمان صنعت٬ معدن و تجارت و شکایات مردمی از واحدهای صنفی مستقر در نمایشگاه‌ها رسیدگی می‌شود.

سرپرست گشت‌های مشترک اداره کل تعزیرات حکومتی استان تهران عمده تخلفات انجام شده در نمایشگاه‌های بهاره امسال را عدم درج قیمت و گرانفروشی عنوان کرد و گفت: تاکنون حدود 240 پرونده در مورد تخلفات واحدهای صنفی فعال در نمایشگاه‌های بهاره تشکیل و توسط روسای شعب مستقر نمایشگاه‌ها بررسی و آرا آنها صادر و اجرا شده است.

شهرآبادی با بیان اینکه قبلا نکاتی را که واحدهای صنفی فعال در نمایشگاه‌ها باید رعایت کنند، گوشزد کردیم افزود: بر این اساس، واحدهای صنفی فعال در نمایشگاه‌های بهاره باید بر روی محصولات و کالاهای خود قیمت را درج کنند، مشکلات بهداشتی نداشته باشند و حراج نیز نمی‌توانند داشته باشند؛ به عبارت دیگر واحدهای صنفی فعال در نمایشگاه‌های بهاره نباید خود را تافته جدا بافته از بازار بدانند و باید تمامی تکالیف صنفی را رعایت کنند.

انتهای پیام

کد N757995