آیت الله طباطبائی نژاد:

آمریکا و رژیم صهیونیستی نمی توانند از یکدیگر دست بردارند

سیاسی

اصفهان- امام جمعه اصفهان گفت: رژیم صهیونیستی و آمریکا نمی توانند از یکدیگر دست بردارند چراکه دست های آنان در دست هم است.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله سید یوسف طباطبایی نژاد در خطبه های این هفته نماز جمعه اصفهان به اهمیت درختکاری در دین اسلام براساس روایات پیامبر پرداخت و اظهار داشت: باید حفاظت از درختان را به فرزندان خود آموزش دهیم و از طبیعت حراست نماییم.

وی بیان داشت: اگر هر ایرانی اقدام به کاشت یک درخت نماید علی رغم اینکه با مشکل کمبود آب روبرو هستیم می توان آب مورد نیاز این درختان را نیز تامین کرد.

امام جمعه اصفهان به روند مذاکرات هسته ای ایران و سرعت کند کشورهای مذاکره کننده برای انجام یک اقدام اشاره داشت و افزود: ایران در زمان تحریم ها نشان داده است حتی اگر کشورهای مذاکره کننده به سازش در این مسئله نیز دست یابند سرعت پیشرفت ایران بیشتر خواهد شد.

وی گفت: در صورت عدم سازش و توافق باز هم ایران به راه خود ادامه خواهد داد و با سرعت بیشتری مسیر پیشرفت خود را طی خواهد کرد.

آیت الله طباطبائی نژاد به سخنرانی نخست وزیر رژیم صهیونیستی علیه ایران در پارلمان امریکا بدون اجازه رئیس جمهور این کشور اشاره کرد و گفت: علاوه بر اینکه برخی از نمایندگان امریکا در اعتراض به حرفهای نتانیاهو مجلس را ترک کردند، رئیس جمهور امریکا نیز گفته حرف های نتانیاهو علیه ایران بیهوده است.

وی در ادامه افزود: اما با این وجود رژیم صهیونیستی و امریکا نمیتوانند از یکدیگر دست بردارند چراکه دست های آنان در دست هم است.

نماینده ولی فقیه در استان اصفهان تصریح داشت: کشور یمن با خواست مردم این کشور دست به انقلاب زد و حکومتی را نیز تشکیل دادند اما برخی کشورهای عربی که مخالف این اقدام بودند سفارت خانه های خود در این کشور را تغییر دادند.

وی بیان داشت: کشورهای عربی اعم از قطر و عربستان با نام اسلام در حال ضربه زدن به اسلام هستند و باید بدانند اگر دست آنها در دست یهودیان باشد خود نیز از آنها هستند.

آیت الله طباطبائی نژاد به همکاری امریکا با داعش و ارسال غذا از سوی این کشور برای این گروهک تروریستی اشاره کرد و اظهار داشت: گرچه امریکا این عمل را انکار می کند اما آنها با هم یکی و درصدد ضربه به اسلام هستند.