معاون وزیر کشور با نماینده ولی فقیه در لرستان دیدار کرد

سیاسی

خرم آباد - معاون سیاسی وزیر کشور با نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد دیدار کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد حسین مقیمی معاون سیاسی وزیر کشور عصر امروز پنجشنبه با حجت الاسلام سید احمد میرعمادی نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد دیدار کرد.

در جریان این دیدار استاندار لرستان و معاونان استاندار نیز معاون سیاسی وزیر کشور را همراهی کردند.

معاون سیاسی وزیر کشور در جریان این دیدار با اشاره به برنامه های سفر خود به لرستان اظهار داشت: در جریان جلسه شورای اداری سیاست های دولت در زمینه های مختلف توضیح داده شد.

مقیمی به برگزاری جلسه با فرمانداران و بخشداران اشاره کرد و گفت: در این نشست جایگاه فرمانداری ها و بخشداری ها تبیین و تاکید شد که با توجه به اختیارات فرمانداران و بخشداران در راستای رفع مشکلات مردم فعالیتهای بیشتری صورت گیرد.

وی به بازدید از پروژه های استان اشاره کرد و افزود: استاندار لرستان به طور جدی روند اجرای پروژه ها را دنبال می کند.

معاون سیاسی وزیر کشور در ادامه از همکاری های مثبت و موثر نماینده ولی فقیه در لرستان و همچنین مجمع نمایندگان استان با مدیریت اجرایی لرستان تقدیر کرد.

حجت الاسلام سید احمد میرعمادی نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد نیز در جریان این دیدار با بیان اینکه استاندار لرستان توفیقات بسیار خوبی در استان داشته اند افزود: بالندگی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در عزم مسئولان در راستای خدمت کردن به مردم است.

وی با بیان اینکه مردم باور دارند که مسئولان می خواهند خدمت کنند افزود: این حمایت و پشتیبانی مردم نعمت بزرگی است که باید قدر دانسته شود.

حجت الاسلام میرعمادی بر لزوم حفظ فضای وحدت و همدلی در استان تاکید کرد و یادآور شد: به رغم محدودیت های منابع، خوشبختانه با پیگیری های تیم اجرایی استان فعالیتهای عمرانی و فرهنگی تعطیل نشده و برخی پروژه ها که سالها راکد بوده تعیین تکلیف شده است.