هادی العامری: برای نابودی داعش مرز نمی‌شناسیم

سیاسی

دبیرکل سازمان بدر در سخنانی تاکید کرد که نیروهای عراقی برای نابودی اعضای گروه تروریستی داعش تا خارج از مرزهای عراق هم می‌روند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) به نقل از شبکه خبری سومریه‌نیوز، هادی العامری، دبیرکل سازمان بدر با اشاره به روند عملیات تکریت گفت: دشمن در ابتدا بسیار مقاومت کرد اما اکنون دیگر مقاومت خود را از دست داده و تنها در برخی مناطق شاهد مقاومت‌های جزئی از سوی آنها بودیم.

وی گفت: برای نخستین بار افراد مناطق آزاد شده از عشیره‌های شمر، العبید و الجبور دوشادوش نیروهای عراقی در حملات شرکت می‌کنند. این عملیات عراقیست و جنگنده‌های ائتلاف حتی یک پرواز هم در عملیات آزادسازی صلاح‌الدین انجام نداده‌اند.

العامری با اشاره به اینکه داعش با اموال و حمایت‌های آمریکا و اروپا و برخی کشورهای عربی تاسیس شد، تاکید کرد: اعضای داعش به مجازات خود خواهند رسید و پایان کار آنها به دست عراقی‌ها خواهد بود. ما برای نابودی کامل آنها تا خارج از مرزهای عراق هم می‌رویم.

دبیرکل سازمان بدر خاطرنشان کرد: ائتلاف به هیچ شیوه‌ای نه اطلاعاتی و نه حملات مستقیم یا پشتیبانی در عملیات آزادسازی صلاح‌الدین وارد نشده و عملیات با مشارکت نیروی هوایی ارتش عراق صورت گرفته است.

انتهای پیام

کد N756390