موسوی‌نژاد در تذکری خواستار شد: پیگیری استفاده از آمپول‌های آلوده در چشم پزشکی رازی

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی از مجلس و کمیسیون بهداشت خواست تا استفاده از آمپول‌های آلوده در چشم پزشکی رازی که به گفته وی موجب نابینا و کم بینا شدن برخی از بیماران شده را پیگیری کند.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، مهدی موسوی‌نژاد در تذکری شفاهی در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی، گفت: اتفاقی در یکی از کلینیک‌های تخصصی چشم پزشکی رازی افتاده که موضوع استفاده از آمپول‌های آلوده و میکروبی وارداتی بوده که باعث آسیب رساندن جدی به چشم‌های بیماران شده است.

وی با بیان اینکه در این حادثه تعدادی کم‌بینا و نابینا شده‌اند، تصریح کرد: خواهش من این است رییس مجلس دستور دهد کمیسیون بهداشت و درمان مجلس حتما در این زمینه پیگیری لازم را داشته باشد.

نماینده مردم دشتستان در مجلس همچنین بیان کرد: تعدادی از نمایندگان درخواست استیضاح وزیر آموزش و پرورش را دادند و نشست‌ها و جلسات متعددی برگزار شد و نهایتا در آخرین جلسه با حضور آقای لاریجانی بنا شد تا 10 اسفند، 17 بندی که در رابطه با استیضاح وزیر مطرح شده اصلاحاتی صورت بگیرد و اگر اصلاحات صورت گرفت استیضاح منتفی شود.

موسوی‌نژاد یادآور شد: متاسفانه هیچ اصلاحاتی صورت نگرفت و وضعیت آموزش و پرورش نیز مساعد نشد و استیضاح نیز اعلام وصول نمی‌شود که ما خواهش می‌کنیم این به این استیضاح رسیدگی شود.

به گزارش ایسنا، ابوترابی فرد که ریاست جلسه را بر عهده داشت، گفت: در رابطه با تذکر اول داده شده من از وزیر بهداشت می‌خواهم با توجه به اینکه حوزه تخصصی ایشان است موضوع را به صورت جدی پیگیری کرده و گزارش آن را به کمیسیون بهداشت و درمان ارائه دهند.

انتهای پیام

کد N755469