اصلاح قانون استخدامی معلمان در دستور کار مجلس قرار گرفت

سیاسی

بررسی استفساریه الحاق دو تبصره به قانون تعیین تکلیف استخدام معلمان حق التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی در دستور کار مجلس قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار مهر، جلسه علنی روز چهارشنبه مجلس شورای اسلامی دقایقی پیش به ریاست علی لاریجانی و با حضور ۲۱۹ نماینده آغاز شد

اولین دستور علنی امروز بررسی نظر کمیسیون فرهنگی در مورد طرح حمایت از احداث، تجهیز، نوسازی و مدیریت مساجد کشور و پیگیری امور نمازخانه ها است.

نمایندگان مجلس امروز همچنین گزارش کمیسیون عمران در مورد طرح اصلاح موادی از قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان را نیز بررسی خواهند کرد.

بررسی گزارش کمیسیون آموزش و تحقیقات در مورد طرح استفساریه الحاق دو تبصره به قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی در وزارت آموزش و پرورش را نیز در دستور کار جلسه علنی امروز قرار دارد.

علاوه بر این وکلای ملت گزارش کمیسیون حقوقی و قضایی در مورد طرح اصلاح موادی از قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز را نیز بررسی خواهند کرد.

به گزارش مهر، عصر دیروز بررسی لایحه بودجه ۹۴ به پایان رسید و نمایندگان امروز منتظر نتیجه بررسی بودجه توسط شورای نگهبان و بررسی ایرادات شورای نگهبان به لایحه بودجه هستند.