۲ تن از نمایندگاه در نامه ای از آملی لاریجانی خواستار شدند؛

قوه قضائیه اسامی افرادی که از رحیمی پول گرفته‌اند را اعلام کند

سیاسی

۲ نماینده مجلس شورای اسلامی در نامه‌ای به رئیس قوه قضائیه خواستار اعلام شدن فهرست اسامی افرادی که از رحیمی پول گرفته‌اند، شدند.

به گزارش خبرنگار مهر، مسعود پزشکیان نماینده مردم تبریز و موید حسینی صدر نماینده خوی در نامه‌ای مشترک به آیت‌الله صادق آملی لاریجانی رئیس قوه قضائیه توضیحاتی درباره درج نام‌شان در لیست نمایندگانی که از محمدرضا رحیمی پول گرفته‌اند، ارائه داده‌اند.

متن کامل نامه حسینی صدر و پزشکیان به آیت‌الله آملی لاریجانی به شرح زیر است:

حضور محترم آیت‌الله آملی لاریجانی 

ریاست محترم قوه قضائیه

با سلام و تهیات

احتراما، به استحضار می‌رساند از آنجایی که برخی سایت‌های بدون شناسنامه به دروغ نام اینجانبان را در لیست جعلی دریافت کنندگان پول از آقای رحیمی قرار داده‌اند و این مسئله باعث رنجش خاطر موکلان عزیزمان گردیده است، لذا به پیشنهاد و اصرار موکلان، دوستان و طرفداران بزرگوار درخواست می‌نماییم دستور فرمایید فهرست اسامی افرادی که از آقای رحیمی پول گرفته‌اند اعلام شود و با گردانندگان سایت‌هایی که به دروغ و جعل، نسبت به اینجانبان تهمت و افتراء زده‌اند، برخورد قانونی لازم انجام شود تا ناراحتی به حق موکلان آگاه‌مان برطرف گشته و شفافیت لازم در فضای رسانه‌ای انجام شود. امید است با دستورات قاطع حضرتعالی اذهان مردم نسبت به نمایندگان پاکدستی که هیچ وقت کمک مالی از کسی قبول نمی‌کنند و صادقانه برای جلب رضایت خدا و مردم تلاش می‌نمایند، روشن شود.  

البته دو نکته دیگر شایان ذکر است: اول اینکه این قبیل حرف‌های دروغ، کذب و بی‌اساس قابل اعتنا نیستند چون انسانهای متدین، منصف و با وجدان کاملا آگاه هستند که ما در انتخابات دوره‌های هشتم و نهم به عنوان کاندیدای مستقل حضور پیدا کرده‌ایم و با حمایت قاطع آحاد مردم و عموما قشر مستضعف انتخاب شده‌ایم و خوشبختانه از طرف هیچ شخص، گروه و جناح خاصی مورد حمایت مالی قرار نگرفتیم فقط و فقط وامدار مردم و نظام جمهوری اسلامی هستیم. هرچند که در هر دو دوره هشتم و نهم، برخی از رقبای انتخاباتی مورد حمایت طیف رحیمی قرار داشتند که اطلاعات مربوطه قابل ارائه می‌باشد. نکته دیگر اینکه به نظر می‌رسد بعد از عزم قاطع قوه قضائیه و شخص حضرتعالی و دولت تدبیر و امید برای اجرای منویات مقام معظم رهبری در خصوص مبارزه با فساد مالی، جریان‌های فساد می‌خواهند این مبارزه قاطع و مستمر را تحت‌الشعاع قرار دهند که نیازمند توجه دقیق می‌باشد.

از بذل توجه جنابعالی تشکر می‌نماییم.

مسعود پزشکیان،  موید حسینی صدر