پاسخ القسام به دادگاه مصر:

"شکست پایان هر تلاشی برای محاصره حماس است"

سیاسی

یکی از فرماندهان گردان‌های عزالدین قسام با تاکید بر اینکه هرگونه تلاشی برای توقف جنبش حماس با شکست روبه‌رو خواهد شد از بازسازی زرادخانه‌ نظامی حماس پس از بمباران رژیم صهیونیستی در تابستان سال گذشته خبر داد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از پایگاه اینترنتی شبکه خبری الجزیره ، مروان عیسی، یکی از فرماندهان گردان‌های عزالدین قسام، شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی حماس در نشستی علمی در یکی از دانشکده‌های دانشگاه غزه با تاکید بر اینکه هرگونه تلاش برای توقف حماس شکست خواهد خورد گفت: گردان‌های عزالدین قسام در حال حاضر برای مقابله با اشغالگران اسرائیلی تلاش نمی‌کند بلکه تمام تمرکز خود را بر تقویت قوای خود برای عملیات‌های پیش رو معطوف کرده است.

عیسی ادامه داد: شاخه نظامی حماس به ساخت موشک‌های جدید ادامه می‌دهد و به اظهارات مقامات اسرائیلی در این خصوص اهمیتی نمی‌دهد.

وی همچنین از بازسازی زرادخانه‌ نظامی حماس پس از بمباران رژیم صهیونیستی در تابستان سال گذشته میلادی خبر داد.

این فرمانده گردان‌های القسام با اشاره به رای دادگاه مصر مبنی بر قرار دادن حماس در فهرست "سازمان‌های تروریستی"، تاکید کرد: تمام تلاش‌های منطقه‌ای و جهانی برای محاصره حماس و شاخه نظامی آن شکست خواهد خورد.

دادگاه قاهره روز شنبه طی حکمی حماس را یک "سازمان تروریستی" خواند. حدود یک ماه قبل نیز این دادگاه، شاخه نظامی حماس را در حکمی مشابه در فهرست "گروه‌های تروریستی" قرار داد.

انتهای پیام

کد N753284