تذکر خسروی درباره بودجه بنیاد شهید

بنیاد شهید

نماینده مردم سمنان در مجلس شورای اسلامی درباره افزایش 35 درصد حقوق در بخش‌های ستادی و تفاوت با بخش‌های عملیاتی تذکر داد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، خسروی در تذکری شفاهی در جلسه علنی روز دوشنبه مجلس شورای اسلامی در تذکری به معاون اول رییس‌جمهور در خصوص آیین‌نامه‌ای درباره حقوق، اظهار کرد: تفاوت‌هایی که این بخش(افزایش 35 درصدی بخش ستادی) از آیین‌نامه با قانون دارد باید مورد رسیدگی قرار گیرد.

وی ادامه داد: این موضوع موجب به وجود آمدن اختلافات شدیدی در جامعه شده است، بخصوص در بخش‌های ستادی که این مساله جزو اختیارات رییس مجلس نیز هست و باید با قوانین مورد تطبیق قرار گیرد.

نماینده مردم سمنان در مجلس گفت: بسیاری از مصوباتی که در مجلس در بخش‌های مختلف اجرایی می‌شود کمکی به بنیاد شهید و بخش ایثارگران است اما از طرفی دیگر تعدادی از ایثارگران و جانبازان کشور ما نمی‌توانند هزینه درمان خود را از بنیاد شهید بگیرند.

وی خاطرنشان کرد: کمبود بودجه بنیاد شهید مشکلاتی را به وجود آورده است.

این نماینده مجلس در پایان خطاب به هیات رییسه مجلس، اظهار کرد: تغییراتی در اطراف مجلس در حال روی دادن است که خوشایند مردم نیست و در عبور و مرور مردم مشکلاتی بوجود آورده که باید رسیدگی شود.

انتهای پیام

کد N752535