پیام قدردانی نماینده اردکان از همدردی‌ها در پی درگذشت حاجیه خانم خاتمی

نماینده مردم اردکان نسبت به همدردی مردم و مسئولان در پی درگذشت حاجیه خانم سیده فاطمه خاتمی قدردانی کرد.

به گزارش گروه دریافت خبر ایسنا، متن پیام محمدرضا تابش به شرح ذیل است:

به نام خدا

سپاس و قدردانی

غم فراق انسانهایی با فضیلت گرچه پیوسته جانسوز و جبران ناپذیر است اما دل سپاری و امید به غفران و رحمت بیکران الهی و یاد صبرآفرین او، در کنار همراهی یاران و دوستان در مصائب بزرگ، تسلی بخش و آرام گر است.

ابراز همدردی صمیمانه مردم بزرگوار ایران و ارسال پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی در فقدان بانوی گرامی زنده یاد سرکار خانم سیده فاطمه خاتمی شایسته سپاسگزاری است.

تشکر متواضعانه و قدردانی از محبت های بی دریغ و خالصانه همه دوستان و علاقمندان به خاندان مرحوم آیت ا.. خاتمی و همدردی مراجع عظام و علمای گرانقدر، ریاست محترم جمهور، ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام، رییس مجلس شورای اسلامی، یادگار گرانقدر و بیت شریف حضرت امام(ره) با خاندان خاتمی و خلیلی و حضور مسئولان محترم کشور و استان ، نماینده ولی فقیه در استان و استاندار و بویژه مردم والامقام اردکان و یزد در مراسم خاکسپاری و مجالس بزرگداشت این اسوه فضیلت و تقوا که بازماندگان داغدار را رهین لطف کریم خویش کردند را به عنوان جزئی کوچک از این خاندان بزرگ و نماینده مردم پرافتخار اردکان در مجلس شورای اسلامی ، وظیفه خویش می دانم و امیدوارم دعای شما مردم نجیب بدرقه راه آن مهاجر الی الله و توشه ای از شکیبایی و تسکین برای بازماندگان باشد.

انتهای پیام

کد N751015