مشرف: حزب مردم پاکستان و مسلم لیگ شاخه نواز پاکستان را ویران کردند

رئیس حزب "مسلم لیگ همه پاکستان" و رئیس جمهور سابق این کشور گفت، حزب "مسلم لیگ شاخه نواز" و حزب "مردم پاکستان" پشت سر هم زمام امور کشور را به دست گرفته اما با سیاست‌های نادرستشان کشور را نابود کرده و به تباهی کشانده‌اند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از خبرگزاری هند، پرویز مشرف، رئیس مسلم لیگ همه پاکستان و رئیس جمهوری سابق این کشور گفت، برای ایجاد تغییر جرات لازم است اما اگر تغییری به وجود نیاید، آینده این کشور قطعا در تاریکی گرفتار خواهد بود.

وی افزود: مسلم لیگ پاکستان شاخه نواز و حزب مردم پاکستان سه بار زمام امور کشور را به دست گرفته‌اند اما آنها مردم را ناامید کرده‌اند چرا که تنها به فکر منافع خودشان بودند.

ژنرال مشرف ضمن ابراز نگرانی شدید نسبت به امور کنونی دولت در پاکستان گفت، منابع و ظرفیت‌های مختلفی در این کشور وجود دارد اما حاکمان تنها به فساد، غارت و چپاول میدان داده‌اند.

وی افزود: هیچ پروژه ساخت و ساز جدیدی برنامه‌ریزی یا اجرا نشده و متاسفانه پروژه‌های ساخت و سازی که در سال‌های اخیر به راه افتاده بود، ناتمام باقی مانده‌اند. از سوی دیگر وضعیت مردم از بد به بدتر رسیده و آن‌ها به بحران‌های مختلفی از جمله کمبود گاز، آب، برق، تورم، بیکاری، نظم و قانون مواجه هستند.

مشرف ادامه داد، در سال 2013 میلادی به پاکستان بازگشته تا این کشور را از بحران خارج کند اما با ارائه پرونده‌های مختلف علیهش، وی را فاقد صلاحیت اعلام کردند.

وی گفت: به امید نجات مردم و کشور از چالش‌های پیش رو به کشور بازگشتم، من در دوران ریاست جمهوری‌ام از سال 2005 تا 2006 میلادی پروژه‌های توسعه‌ای متفاوتی را آغاز کرده و مدارس، کالج، دانشگاه و جاده‌های بسیاری را ایجاد کردم.

انتهای پیام

کد N750685