طی بیانیه‌ای؛

نمایندگان مجلس از برگزاری رزمایش پیامبر اعظم(ص) تقدیر کردند

سیاسی

220 تن از نمایندگان مجلس شورای اسلامی از برگزاری به موقع و مناسب رزمایش پیامبر اعظم (ص) تقدیر کردند.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، متن این بیانیه که در پایان جلسه صبح امروز مجلس قرائت شد، به شرح زیر است:

مانور بزرگ سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در رزمایش پیامبر اعظم (ص) در سوق الجیشی نقطه دریایی کشورمان ایران عزیز بار دیگر قدرت نظامی ایران را به رخ مستکبران جهان کشانید.

با این رزمایش بزرگ و قدرتمندانه بارقه ای از امید در دل مستضعفان جهان تابیدن گرفت.

این رزمایش به جهانیان نشان داد که علیرغم تحریم های سخت مستکبران در پرتوی عنایات الهی نسبت به مومنان و با اتکای جوانان دانشمند می توان به پیچیده ترین سلاح های پیشرفته دست یافت.

به کار گیری سلاح های پیشرفته و موشک های پیچیده و دقیق در این مانور نظامی پیامی گویا به سراسرجهان بود که تحریم ها هرگز قادر نیستند مانعی برای دستیابی مردان مصمم و آماده سازان حکومت واحد جهانی به مدرن ترین سلاح ها باشد.

ما نمایندگان مجلس شورای اسلامی ضمن قدردانی از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و فرماندهان مجاهدان آن ، انتخاب زمان و منطقه حساس و شکوه این رزمایش را به فرماندهی معظم کل قوا حضرت آیت الله خامنه ای و ملت عزیز ایران اسلامی تبریک عرض می‌نماییم و از خداوند بزرگ موفقیت همه دست اندر کاران این اقدام خداپسندانه را خواستاریم.

انتهای پیام

کد N750479