نقوی حسینی به ایسنا خبر داد

تاکید ابوترابی‌فرد بر طرح پیشنهاداتی در بودجه برای حل مشکل بازنشستگان فولاد کشور

سیاسی

نماینده مردم ورامین گفت: پیش از آغاز جلسه علنی امروز مجلس آقای ابوترابی‌فرد رئیس جلسه از نمایندگان خواست که با طرح پیشنهاداتی نسبت به حل مشکل بازنشستگان صنعت فولاد تمهیداتی را بیندیشد.

سیدحسین نقوی حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) اظهار کرد: پیش از آغاز جلسه علنی امروز آقای ابوترابی فرد در مورد مشکلات بازنشستگان صنعت فولاد کشور توضیحاتی ارائه داد و تاکید کرد که باید برای حل مشکلات این افراد پیش‌بینی‌های لازم در بودجه صورت گیرد.

وی گفت: یک سری از نمایندگان پیشنهاداتی را مطرح کردند که هر کدام به لحاظ عدم پیش‌بینی منابع و مصارف دارای مشکلاتی است به همین دلیل مقرر شد که پیشنهادات مناسبی برای حل مشکلات صنعت فولاد داده شود و آن‌ها حقوق‌شان را به موقع دریافت کنند.

وی همچنین گفت: ابوترابی‌فرد از نمایندگان خواست که پیشنهادات خود را در هنگام بررسی بودجه در بخش هزینه‌ای کاهش دهند و کمک کنند که زودتر بودجه تصویب شود.

به گزارش ایسنا همچنین یکی دیگر از موارد مطرح شده در جلسه غیرعلنی مجلس طرح پیشنهادی برای الحاق صندوق بازنشستگان فولاد به صندوق صنعت و معدن و تجارت است که دراین رابطه نظر کمیسیون تلفیق جهت اضافه شدن این طرح در بودجه اخذ شد.

انتهای پیام

کد N748309