با صدور پیامی صورت گرفت/

قدردانی دفتر رییس جمهور از استقبال مردم قم از کاروان تدبیر و امید

سیاسی

در پی سفر حسن روحانی به قم، دفتر رئیس جمهور طی اطلاعیه ای از اتقبال پرشور مردم این استان تقدیر کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، دفتر رییس جمهوری در اطلاعیه ای با قدردانی از استقبال پرشور مردم استان قم از کاروان تدبیر و امید، ابراز امیدواری کرد که با اجرایی شدن طرح‌ها و پروژه‌های عمرانی و خدماتی تصویب شده و تسریع در برنامه‌های در دست اقدام، توسعه‌ای در خور شأن و شایستگی مردم این استان محقق شود.

متن پیام دفتر رییس جمهوری به این شرح است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم
در واپسین ماه زمستان، استقبال پرشور و بهاری مردم خداجو و همیشه در صحنه استان قم از کاروان تدبیر و امید، جلوه‌ای تازه و با شکوه از وحدت و اتحاد ملی را به نمایش گذاشت. این سفر که حلاوت دیدار با مراجع عظام تقلید، اساتید، محققان و مدرسان گرانقدر حوزه علمیه و دانشگاه را نیز به همراه داشت، برای خدمتگزاران عرصه اجرایی کشور اطمینان بخش و امیدآفرین بود.

در تاریخ انقلاب شکوهمند اسلامی ایران، قم مهد انقلاب و مردم با ایمان و فداکار آن پیشتازان راه استقلال و مبارزه با استبداد بوده‌اند.

این سرزمین معنویت که آستانه متبرکه حضرت فاطمه معصومه(س) را چون نگینی در بر گرفته است، افتخار باروری بزرگترین حوزه علوم اسلامی و مرکز نشر آثار و معارف شیعه را در جهان دارا است. از این‌رو برای تمام کسانی که به سربلندی ایران، اسلام و مکتب اهل بیت(ع) می‌اندیشند، این دیار چشمه زاینده تولید فرهنگ غنی دینی در جهان است.

مردم غیور استان قم در این سفر با نشان دادن اراده مصمم و اخلاص خود، بر اقدامات راهبردی و برنامه‌های کلان دولت صحه گذاشتند و با این حرکت آگاهانه، تلاش خدمتگزاران خود را توانی دو چندان بخشیدند. این حضور مبتنی بر شور و شعور، در این برهه حساس زمان، موجب افتخار دولت و عزت ملت ایران است. به ویژه درک محضر علمای عظام که چون همیشه با آغوش باز و ارایه نقطه نظرات داهیانه، و ادعیه مشفقانه دولت تدبیر و امید را مورد عنایت قرار دادند، راهگشای افق‌های روشن‌تر در تصمیمات و اقدامات اجرایی دولت خواهد بود.

به پاس این استقبال پرشور و نیروبخش از اقشار مختلف مردم، آیات عظام، علما و فضلا، نماینده محترم ولی فقیه، ائمه محترم جمعه و جماعات، نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی، خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، دانشگاهیان، محققان، فرهنگیان، اصناف، کارگران، اصحاب رسانه و خبر، جوانان پرشور و با نشاط، نیروهای نظامی و انتظامی و سایر اقشار و گروه‌های سیاسی و اجتماعی استان صمیمانه تقدیر و تشکر می‌کنیم.

امیدواریم با اجرایی شدن طرح‌ها و پروژه‌های عمرانی و خدماتی تصویب شده و تسریع در برنامه‌های در دست اقدام، بتوانیم در پرتو توجهات الهی و همیاری و همکاری مردم شریف استان، توسعه‌ای در خور شأن و شایستگی آنان را با همدلی و همکاری محقق سازیم.


دفتر رییس‌ جمهوری اسلامی ایران