خرازی در اولین کنگره حزب ندای ایرانیان:

حزب ندا تلاش‌های فراوانی برای دستیابی به اهداف خود داشت

سیاست داخلی,کنگره حزب ندای ایرانیان

قبل از هر چیز از دو عزیزی که به دلیل سوءتفاهم در بازداشت هستند، یاد می‌کنیم و امیدواریم که آنها به زودی به ندا بپیوندند. البته این سوءتفاهم‌ها طبیعی است و امیدواریم که شاهد حضور هرچه سریع‌ترشان باشیم.

رئیس شورای مرکزی حزب ندا گفت: حزب ندای ایرانیان طی یک سال گذشته تلاش‌های وافری را با هدف و آرمان خود به کار بست و امروز شاهد نخستین کنگره این حزب هستیم.

به گزارش خبرنگار ایلنا، صادق خرازی امروز با شرکت در اولین کنگره حزب ندای ایرانیان با تشکر از حضور تمام افراد و بزرگانی که در این کنگره شرکت دارند، گفت: از تمام مسئولان و احزاب که در این کنگره حضور دارند تشکر و به آنها خیرمقدم می‌گویم.

رئیس شورای مرکزی حزب ندا ادامه داد: حزب ندای ایرانیان طی یک سال گذشته تلاش‌های وافری را با هدف و آرمان خود به کار بست و امروز شاهد نخستین کنگره این حزب هستیم.

وی با قدردانی از تلاش ستاد برگزاری این کنگره ادامه داد: وجود حضار را در اینجا به فال نیک می‌گیریم و این خیلی خوب است که در نخستین کنگره به عنوان برنامه آموزشی می‌خواهیم از اساتید بزرگوار استفاده کنیم.

خرازی اظهار داشت: اساتید محترمی که در تداوم تلاش‌های علمی و فکری‌شان توانسته‌اند تکاپوی علمی خوبی را در بینش، دانش و آگاهی ایرانیان به وجود بیاورند.

رئیس شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان اذعان کرد: اساتید محترم و شناخته‌شده‌ای که با نقد دیدگاه خودشان و با رصد کردن ایران امروز می‌توانند به عنوان بحث اصلی خود به نشر این مباحث که در ورای تحزب سیاسی و توسعه احزاب در هر کشوری است، در این جلسه بحث را شروع می‌کنند.

خرازی خاطرنشان کرد: قبل از هر چیز از دو عزیزی که به دلیل سوءتفاهم در بازداشت هستند، یاد می‌کنیم و امیدواریم که آنها به زودی به ندا بپیوندند. البته این سوءتفاهم‌ها طبیعی است و امیدواریم که شاهد حضور هرچه سریع‌ترشان باشیم.

کد N746540