۰
مهر گزارش می‌دهد/

حاشیه های سخنرانی رئیس جمهور در قم

  • ۱۶۴۸بازدید
  • ۰ رای
  • ۴ دیدگاه

قم - استقبال کنندگان از رئیس جمهور در قم شعارهای مختلفی در هنگام سخنرانی رئیس جمهور سر دادند.

به گزارش خبرنگار مهر، سخنرانی قبل از ظهر چهارشنبه حجت الاسلام حسن روحانی در صحن امام رضا(ع) حرم حضرت معصومه(س) با حاشیه‌هایی همراه بود.

حامیان دولت پس از حضور رئیس جمهور به روی جایگاه با سردادن شعارهای "صل علی محمد یاور رهبر آمد"، "دسته گل محمدی به شهر قم خوش آمدی" و "روحانی دوستت داریم" سردادند.

آنها همچنین در قسمت‌های مختلفی از سخنان حجت الاسلام روحانی با قطع سخنان او شعار دادند: "روحانی دوستت داریم"، "توافق هسته‌ای حمایت حمایت"، "روحانی بت شکن ریشه ظلم رو بکن" و ...

عده‌ای که تعدادشان حدود ۱۰ تا ۱۵ نفر بود، هنگام سخنرانی رئیس جمهور شعارهای "بصیرت بصیرت پیروی از ولایت"، "مرگ بر آمریکا" و... سر دادند.

برخی همچنین پلاکاردهایی در دست داشتند. در برخی از این پلاکاردها جملاتی از حضرت امام و مقام معظم رهبری درباره توافق هسته‌ای و مقابله با دشمنان و برخی مسائل داخلی کشور درج شده بود.

یکی از پلاکاردها این جمله حضرت امام را نشان می‌داد که فرمودند: "آیا می‌توانیم نوکر و اسیر آمریکا و دولت‌های کافر شویم تا بعضی چیزها ارزان شود؟"

از مقام معظم رهبری نیز جملاتی در قالب پلاکارد مورد تاکید بود که "در صورت نیاز ما آمریکا و اروپا را تحریم می‌کنیم"، "توافق نکردن بهتر از توافق بد است"، "اقتصاد مقاومتی با حرف درست نمی‌شود"، "مشکلات کشور را تنها یک چیز حل می‌کند و آن هم عبارت است از نگاه به ظرفیت‌های درون"، "اشخاص منفعت طلب و راحت طلب، انسان های مومن و مبارز را به فتنه گری و افراط گرایی متهم می‌کنند" از جمله آنها بود.

نظر شما چیست؟

تاکنون ۴ دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است.شما هم نظری دارید؟


دوستان عقل و منطق خودتونو قاضي کنيد. يه قلدري هروقت هرچي گفته همه گفتن چشم. حالا يه جوانمردي پيدا شده محکم وايستاده و زير بار قلدري هاي اون نميره. يارو هي خط و نشون ميکشه، چک و لگد حواله ميکنه، فحش ميده هرکاري از دستش برمياد به سر اون جوانمرد مياره. اما اون فشارها و دردها رو تحمل ميکنه و خم به ابرو نمياره. کار به جايي ميکشه که قلدره کم کم قدرت و مقاومت جوانمرد رو مي پذيره. رفتار قلدرمآبانه ش عوض نشده اما ديگه اون لحن سابق رو هم نداره. سر صحبتو باز ميکنن که سر يه موضوعي توافق کنن. هرچند که قلدره سابقه پايبندي به هيچ قول قراري رو نداره و هميشه نقض پيمان کرده. قلدره که غرورش شکسته شده و پيش همه نوچه هاش سرافکنده ست و کينه کهنه از اون به دل گرفته با پا پيش ميکشه با دست پس ميزنه. اين يارو با اين مرام ومسلک بيشرمانه ش اگر هم امتيازي بده از سر خيرخواهي و دلسوزي که نيست. هزار شرط و شروط و قر و اطوار ميريزه که زهر تن طرف بشه. آره رفقا داستان اينه. ما جلوش وايميستيم وحشي گريهاشم تحمل ميکنم اما سرمونو بالا ميگيريم و خم به ابرو نمياريم.

۱ سال پیش   |   sbcc313   |     |  
۰

یه موقع اینقدر سرتون رو بالا نگهداریدا قلنج می کنیدا!
مردم دارن از گشنگی میمیرن اونوقت شما .............

اره دیگه الان کل دنیا و همه کشورها کلا نوکر و اسیر امریکا هستند....!!!! خدا بعضی ها رو از جهالت در بیاره......برادر ها و خواهرهای عزیز موج بدبختی و فلاکتو فقر داره ایران رو از داخل مثل سرطان م بلعه کمی به اطرافتون نگاه کنید ..مگه شماها تو این کشور زندگی نمی کنید اخه!!؟
هی بگیر مرگ بر امریکا
فعلا که مرگ همه مارو کشورمارو و مردم مارو داره میگیره...کمی در مغزها رو باز کنید..حیفه اکبند بمونه...

۱ سال پیش   |   sarbedaran57   |     |  
۱-

اینایی که شعار می دن مطمئناً شکمشون سیر و جیبشون پر از پوله
وابسته به امریکا باشیم بهتره تا روز به روز مردم ما گشنه تر بشن!!!!!!

۱ سال پیش   |   roodsar1393   |     |  
۲-