نماینده قزوین مصاحبه‌اش را تکذیب کرد

نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی ضمن تکذیب مصاحبه‌ای که به نام او در شبکه‌های مجازی منتشر شده از وزیر ارتباطات خواست که به این مسأله رسیدگی کند.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، سیدمرتضی حسینی در تذکر شفاهی خود در آغاز جلسه نوبت بعدازظهر امروز مجلس، گفت: خبر کذب و دروغی توسط ابراهیم نبوی ضدانقلاب خارج نشین در شبکه‌های مجازی مصاحبه‌ای به نام بنده گذاشته شده و هر روز گسترش پیدا می‌کند. چرا جلوگیری نمی‌کنید؟

او به وزیر نیرو نیز برای رسیدگی به وضعیت آب شرب آبیک و پرداخت حق و حقوق فرهنگیان به نوبخت و وزیر آموزش و پرورش تذکر داد.

این نماینده اصول‌گرای مجلس از قوه قضائیه خواست همان‌طور که با قاطعیت در پرونده رحیمی عمل کردند در پرونده مهدی هاشمی نیز با قاطعیت عمل کنند.

این عضو کمیسیون فرهنگی به وزیر ارشاد درباره روزنامه اعتماد نیز تذکر داد و افزود: روزنامه اعتماد در روز یک‌شنبه 2 اسفند 93 می‌گوید امام حسین (ع) اسطوره‌ای برای جوانان ما نیست. پس این ‌همه جوانان که در عاشورا و محرم برای امام حسین (ع) عزاداری می‌کنند چه کسانی هستند؟ شاید آقایی که چنین سوالی کرده خود از فتنه‌گران 88 است که در روز عاشورا پرچم امام حسین (ع)‌ را آتش زدند. از وزیر ارشاد تقاضا می‌کنیم با این افراد برخورد کند.

انتهای پیام

کد N743388