مرعشی:

آگاهی مردم نیاز به رسانه‌هایی مستقل و شجاع از جنس ایلنا دارد

سیاست داخلی

ایلنا جزو معدود رسانه‌هایی است که توانسته رسالت فنی خود را در امر خبررسانی همراه با رسالت انقلابی خود در دفاع از ارزش‌های انقلاب و رسالت ملی خود را در دفاع از منافع عمومی و ملی به خوبی ایفا کند.

عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران گفت: آگاهی مردم در جامعه نیاز به رسانه‌هایی مستقل و شجاع از جنس ایلنا دارد تا بتوانند نقاط مثبت و منفی را همراه با واقعیت منعکس کنند.

حسین مرعشی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، با اشاره به دوازدهمین سالگرد تاسیس خبرگزاری کار ایران عنوان کرد: باعث افتخار است که بعد از گذشت 36 سال از پیروزی انقلاب اسلامی امروز می‌توانیم بگوییم که ایلنا جزو معدود رسانه‌هایی است که توانسته رسالت فنی خود را در امر خبررسانی همراه با رسالت انقلابی خود در دفاع از ارزش‌های انقلاب و رسالت ملی خود را در دفاع از منافع عمومی و ملی به خوبی ایفا کند.

وی افزود: اگر بپذیریم که نقش مردم در جمهوری اسلامی مهم است باید بدانیم که زمانی مردم می‌توانند به خوبی نقش خود را ایفا کنند که آگاه باشند.

مرعشی تاکید کرد: آگاهی مردم در جامعه نیاز به رسانه‌هایی مستقل و شجاع از جنس ایلنا دارد تا بتوانند نقاط مثبت و منفی را همراه با واقعیت منعکس کنند.

کد N742892