علیزاده‌طباطبایی:

ایلنا با بی‌طرفی توانسته اعتماد مخاطبانش را کسب کند

سیاست داخلی

بارها شده برای اینکه خبری را بدون کم و کاست دریافت کنم به ایلنا مراجعه کرده‌ام. از این رو هر وقت به دنبال این بودم تا خبری بدون کم و کاست در مورد موکلانم منتشر شود٬ آن را در گفت‌وگو با خبرنگاران ایلنا مطرح کردم

یک وکیل دادگستری معتقد است که ایلنا ضمن اینکه به رسالت حرفه‌ای خود خوب عمل کرده است٬‌ توانسته با بی‌طرفی در انتشار اخبار اعتماد مخاطبان خود را نیز در حد بالایی کسب کند.

سید محمود علیزاده طباطبایی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، ضمن تبریک به مناسبت 13 سالگی خبرگزاری کار ایران٬ (ایلنا) گفت:‌ در موقعیتی هم که رییس سابق صداوسیما صراحتا اعلام کرده که سیاست‌های ما دفاع از یک جناح خاص بوده٬‌ ایلنا رسانه‌ای بود که در طول آن سال‌ها خصوصا سال‌هایی که آزادی٬ آزادی‌خواهی و آزادی بیان دچار مشکل شده بود٬ اخبار درست و صحیح را به اطلاع مردم می‌رساند و به خوبی به رسالتش عمل کرد.

وی با تاکید بر اینکه ایلنا توانسته اعتماد مخاطبان خود را در حد بالایی به دست آورد٬ اظهار داشت: بارها شده برای اینکه خبری را بدون کم و کاست دریافت کنم به ایلنا مراجعه کرده‌ام. از این رو هر وقت به دنبال این بودم تا خبری بدون کم و کاست در مورد موکلانم منتشر شود٬ آن را در گفت‌وگو با خبرنگاران ایلنا مطرح کردم چراکه باور دارم با بی‌طرفی اخبار را منتشر می‌کنند.

 

کد N742201