در پی اطلاعیه دفتر علی فلاحیان:

پیکر فرزند وزیر اسبق اطلاعات صبح فردا تشییع می‌شود

سیاسی

دفتر وزیر اسبق اطلاعات اعلام کرد: مراسم تشییع جنازه امیرحسین فلاحیان فرزند حجت‌الاسلام علی فلاحیان ساعت ۹ صبح فردا سه‌شنبه برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری مهر در پی درگذشت فرزند حجت‌الاسلام علی فلاحیان وزیر اسبق اطلاعات، دفتر وی اطلاعیه ای را در این زمینه صادر کرد.

متن این اطلاعیه به شرح زیر است:

انا لله و انا الیه راجعون

مرحوم امیرحسین فلاحیان فرزند آخر حجت الاسلام والمسلمین فلاحیان متولد ۱۳۷۰ از بدو تولد با عارضه عروقی مواجه بود که با تشدید بیماری در سال۱۳۸۹ تحت عمل جراحی وریدی پای چپ قرار گرفت، لیکن به دنبال احساس ناراحتی در روز جمعه مورخه ۱۳۹۳/۱۲/۱ به توصیه پزشگان معالج در بیمارستان خاتم الانبیا (ص) بستری شد که پس از سه روز پیگیری و درمان دچار آمبولی گردید و به رحمت حق پیوست.

مرحوم از دانش آموختگان مدارس نیکان بود که با علاقه در زمینه زبان های خارجی موفق به تسلط به زبان انگلیسی گردید. وی همچنین در امور خیریه فعال بوده و در موسسه خیریه نورالمبین و خیریه حضرت زهرا (س) در جهت خدمت به کودکان بی سرپرست پیش قدم بود.

اینک در آستانه ایام فاطمیه (س) در سوگ مرحوم امیرحسین فلاحیان که از خادمان و برگزارکنندگان مجالس حسینی و مجالس روضه حضرت فاطمه زهرا (س)بود،  نشسته ایم.

امید که این مرحوم مورد شفاعت حضرات معصومین و به ویژه حضرت فاطمه زهرا (س) که مورد عشق و علاقه ایشان بود قرار گیرد.

ضمنا مراسم تشییع جنازه آن مرحوم فردا صبح ساعت۹ صبح  به آدرس خیابان شریعتی بالاتر از پل رومی کوچه شهید دوولو برگزار میگردد.

دفتر حجت السلام والمسلمین علی فلاحیان