آغاز فراخوان مقالات دومین کنگره بین‌المللی ۱۷۰۰۰ شهید ترور

دبیرخانه دومین کنگره بین‌المللی ۱۷۰۰۰ شهید ترور کشور با صدور اطلاعیه‌ای از آغاز فراخوان دریافت مقالات این کنگره خبر داد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، دبیرخانه این کنگره بین‌المللی از عموم پژوهشگران، کارشناسان و علاقمندان دعوت کرده است تا مقالات خود را در پنج محور گفتمان انقلاب اسلامی ایران و شکل‌گیری تروریسم علیه آن در سطوح سه‌گانه ملی، منطقه‌یی و بین‌المللی، تروریسم دولتی علیه جمهوری اسلامی ایران، رژیم‌های بین‌المللی و مواجهه با تروریسم علیه جمهوری اسلامی ایران، جمهوری اسلامی ایران در بستر تحولات تروریسم تکفیری در سطح منطقه‌یی و بررسی جنایت علیه بشریت در کارنامه فعالیت گروه‌های تروریستی در جمهوری اسلامی ایران ارائه کنند.

مهلت ارسال مقالات تا ۱۵ تیرماه ۱۳۹۴ بوده و علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده موضوعات تفضیلی مقالات می توانند به نشانی الکترونیکی www.۱۷۰۰۰.ir مراجعه کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هابیلیان (خانواده شهدای ترور کشور)، در نخستین کنگره ملی ۱۷۰۰۰ شهید ترور که سال گذشته برگزار شد بیش از ۲۹۰ مقاله به بخش علمی ارسال شد که از این تعداد ۱۵۰ اثر به بخش داوری راه یافت و ۱۰ مقاله به عنوان آثار برگزیده انتخاب شد.

دومین کنگره بین‌المللی ۱۷۰۰۰ شهید ترور هم‌زمان با روز ملی مبارزه با تروریسم در ۹ شهریورماه سال ۱۳۹۴ و با حضور مسوولان عالی‌رتبه کشوری و لشکری، جمعی از شخصیت‌های سیاسی و علمی بین‌المللی، خانواده‌های شهدای ترور کشور و منطقه برگزار خواهد شد.

انتهای پیام

کد N741270