بازدید سرزده گام نخست برخورد تعزیرات با متخلفان بازار شب عید

تعزيرات حكومتي

رئیس شعبه 14 اداره کل تعزیرات حکومتی استان تهران با اعلام خبر بازدید سرزده مسئولان این سازمان از میدان تره بار مرکزی، گفت: این بازدید سرزده در راستای کنترل بازار میوه شب عید و به عنوان اولین گام برخورد با متخلفان در این ایام انجام شد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، ناصر مدیحی گفت: روز گذشته به همراه آقایان ملکی معاون حقوقی سازمان تعزیرات حکومتی، محمدی معاون رئیس سازمان تعزیرات و مدیرکل استان تهران، شهرآبادی سرپزست گشت های مشترک اداره کل تعزیرات حکومتی استان تهران و رئیس شعبه 46 به صورت سرزده وارد میدان تره بار مرکزی استان تهران و از نزدیک وضعیت تخلف های صنفی را در این بازار بررسی کردیم.

وی افزود: در این بازدید که از ساعت 8 و سی دقیقه صبح آغاز و تا ساعت 14 و سی دقیقه به طول انجامید، عمده تخلف‌های مشاهده شده عدم درج قیمت و عدم صدور فاکتور و کم فروشی بود که کم فروشی مشاهده شده به دلیل کم نکردن وزن 400 گرم جعبه از بار فروخته شده بود.

رئیس شعبه 14 اداره کل تعزیرات حکومتی استان تهران اعلام کرد: این بازدید سرزده در راستای کنترل بازار میوه شب عید و به عنوان اولین گام برخورد با متخلفان در این ایام انجام شد و این اداره کل به صورت جدی با متخلفان تعزیراتی شب عید برخورد خواهد کرد.

انتهای پیام

کد N740750