عضو کمیسیون امنیت ملی:

ایجاد گروهک‌های تروریستی توسط آمریکا برای حفظ رژیم صهیونیستی در منطقه است

داعش

یک عضو هیات رییسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد:‌ گروهک‌های تروریستی توسط آمریکا برای حفظ رژیم صهیونیستی در منطقه ایجاد شده‌اند.

سیدباقر حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) درباره قرار گرفتن داعش در نقشه جدید اسرائیل و ارتباط این گروهک تروریستی با رژیم صهیونیستی، گفت: اسناد و مدارک و گفته‌های زیادی وجود دارد مبنی بر اینکه آمریکایی‌ها داعش را به وجود آورده‌اند و حتی خود آنها اظهار کردند که بانی و باعث ایجاد یک گروهک به نام داعش به عنوان جنایتکارترین گروهک دنیا هستند و در طول تاریخ نیز اینگونه بوده است.

این عضو هیات رییسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه هدف آمریکایی‌ها از ایجاد گروهک داعش، مبارزه با حزب‌الله بوده است، گفت: گروه‌های تروریستی برای تمام جامعه بشری خطرناک هستند چرا که متاسفانه به هیچ قید و بندی از حقوق انسانی و یا دین و آیین پایبند نیستند و آنهایی که از آن حمایت کنند مسلما روزی خودشان قربانی خواهند شد.

وی خاطرنشان کرد: اسرائیل اگر تصور می‌کند با حمایت از آنها می‌تواند این گروهک را علیه مسلمانان بسیج کند اشتباه بزرگی کرده است زیرا تجربه نشان داده گروهک‌های تروریستی به هیچ کسی رحم نمی‌کنند.

این عضو هیات رییسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی همچنین اظهار کرد: علیرغم اینکه اسرائیل حامی آنها است و پشتیبانی اصلی آمریکا می‌باشد به خاطر اسرائیل این کار را آمریکایی‌ها انجام می‌دهند. چه القاعده، طالبان و یا داعش همه اینها توسط آمریکا برای حفظ کردن رژیم صهیونیستی در منطقه ایجاد شده‌اند و مطمئنا روزی داعش در آمریکا و اروپا نیز چنین اقداماتی را انجام خواهد داد.

حسینی درباره در اختیار داشتن سلاح‌های شیمیایی توسط این گروه، گفت: قبلا هم اقداماتی را توسط اسرائیلی‌ها در بمباران‌های منطقه شاهد بوده‌ایم با این هدف که بتوانند علیه دولت سوریه اقدامی انجام دهند و اکنون نیز آنهایی که مدعی مبارزه با سلاح‌های شیمیایی و اتمی که در راس آنها آمریکاست خود را حامی رژیم صهیونیستی می‌دانند باید پاسخگو باشند زیرا از یک طرف ادعای مبارزه با سلاح‌های شیمیایی دارند و از طرف دیگر به داعش برای مجهز کردن به سلاح‌های کشتار جمعی کمک می‌کنند.

انتهای پیام

کد N740452