با رأی مجلس و جهت اعمال تغییراتی؛

تبصره مربوط به هدفمندی در لایحه بودجه به کمیسیون تلفیق ارجاع شد

هدفمندي يارانه‌ها

نمایندگان مجلس با رأی مثبت خود تبصره مربوط به قانون هدفمند کردن یارانه‌ها را جهت بررسی بیشتر به کمیسیون تلفیق ارجاع دادند.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در جریان بررسی بخش درآمدی تبصره 21 لایه بودجه 94 مربوط به قانون هدفمندی، برخی از نمایندگان پیشنهاد بازگشت این تبصره به لایحه دولت را مطرح کردند.

علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی در این رابطه، گفت: با توجه به ابهاماتی که در مورد تبصره 21 وجود دارد باید تغییراتی در این تبصره لحاظ شود به همین دلیل بهتر است این موضوع برای بررسی بیشتر به کمیسیون تبلفیق ارجاع شود و بعد از اعمال تغییرات دوباره به صحن علنی بازگردد.

وی تأکید کرد: دولت و مجلس باید در مورد هدفمندی متفق نظر باشند چون موضوع اجرای هدفمندی مهم است به همین دلیل بهتر است این تبصره برای انجام اصلاحات و تغییرات به کمیسیون تلفیق ارجاع شود.

رئیبس مجلس سپس در حالی که از نمایندگان خواست که رأی خود را در این رابطه اعلام کنند تأکید کرد: رأی‌گیری برای برگرداندن تبصره 21 لایحه بودجه برای هدفمندی به کمیسیون تلفیق جهت تکمیل آن و اعمال یک سری نکات و تغییرات در این تبصره است.

سرانجام نمایندگان با 142 رأی موافق،‌ 11رأی مخالف و 4 رأی ممتنع از مجموع 198 نماینده حاضر در مجلس با ارجاع تبصره 21 لایحه بودجه برای بررسی بیشتر به کمیسیون تلفیق موافقت کردند.

انتهای پیام

کد N738843