به مناسبت سفر رئیس جمهور؛

تشکل‌های کارگری، کارفرمایی و تعاونی قم بیانیه صادر کردند

سیاست داخلی,سفر رئیس جمهور روحانی به قم

تشکلهای کارگری، کارفرمایی و جامعه تعاون‌گران استان قم، در بیانیه ای، از مردم قم خواستند در مراسم استقبال از ورود رئیس جمهور و هئیت دولت به استان قم، شرکت فعال داشته باشند.

تشکل‌های کارگری، کارفرمایی و جامعه تعاون‌گران استان قم، در بیانیه ای، از مردم قم خواستند در مراسم استقبال از ورود رئیس جمهور و هئیت دولت به استان قم، شرکت فعال داشته باشند.

به گزارش ایلنا از قم، متن کامل این بیانیه به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم
ولقد ارسلنا رسلنا بالبینات وانزلنا معهم الکتاب والمیزان لیقوم الناس بالقسط

خداوند تبارک و تعالی را شاکریم که مردم شهید پرور، می‌ه‌مان نواز و شریف استان کریمه اهل بیت (علی‌ها سلام) در سفر استانی ریاست محترم جمهوری اسلامی میزبان کاروان تدبیر و امید هستند.

در آستانه این سفر تاریخ ساز از عموم مردم متدین و فهیم پایتخت علم و اجتهاد دعوت می‌نماییم در مراسم استقبال و دیدار عمومی حضرت حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای دکتر روحانی ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران حضور بهم رسانند.

یقیناً سفر پر خیر و برکت جناب حجت الاسلام والمسلمین دکتر روحانی و اعضای هیئت دولت به استان کریمه اهل بیت (علی‌ها سلام) سندی پر افتخار را در تاریخ این استان رقم خواهد زد.

زیرا بر این باوریم حضور کاروان تدبیر و امید به پرچم داری ریاست محترم جمهوری در این استان و استقبال حماسی و پرشور مردم همیشه در صحنه قم منشأ خیر و برکت بوده و توسعه و رونق اقتصادی استان را بیش از هر زمان دیگری فراهم خواهد آورد.

میزبانی گرم و پرشور شما مردم ولایت مدار و با ایمان از ریاست جمهوری و کاروان تدبیر و امید جلوه‌ای دیگر از وحدت، همگرایی و همدلی آحاد مردم و اقتدار روزافزون نظام جمهوری اسلامی را به معرض نمایش خواهد گذاشت.

بی‌تردید حضور پرشور، کم نظیر و به یاد ماندنی شما مردم شریف قم به همراه احساسات عمیق و شعور بالای دینی و فرهنگی در مراسم استقبال و دیدار عمومی ریاست جمهوری، برگ زرینی بر التزام به آرمان‌های حضرت امام (ره)، مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و حمایت از خدمتگزاران در این سفر پر خیر و برکت خواهد بود.

استقبال پر شور و مشئون از مودت اقشار مختلف شما مردم عزیز اعم از خانواده معظم و معزز شهدا و جانبازان و ایثارگران، روحانیون، فرهنگیان، دانشگاهیان، کارمندان، کشاورزان، اصناف، کارگران، کارفرمایان، کارآفرینان، تعاونگران، صدا و سیما، اصحاب پرتلاش رسانه‌های مکتوب و دیجیتال، دانشجویان، دانش آموزان، جوانان پرشور و با نشاط، عوامل اجرایی، نظامی، انتظامی، امنیتی و تمامی گروه‌های سیاسی و اجتماعی استان را شایسته سپاسگزاری می‌دانیم و مراتب قدردانی و قدر‌شناسی خود را اعلام می‌داریم.

امیدواریم در سایه توجهات الهی، مشارکت‌ها و حمایت‌های مردم همیشه در صحنه استان، برکات و دستاوردهای سفر کاروان تدبیر و امید و در راس آن جناب دکتر روحانی ریاست جمهوری اسلامی ایران گشایش گر افق‌های جدید توسعه، پیشرفت و رونق اقتصادی درپایتخت علم و اجتهاد ایران عزیز خواهد بود.

خداوند سبحان را شاکریم که در سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهاد ی، توفیق میزبانی از رئیس جمهور محترم جناب آقای دکترروحانی، معاونین و وزرای سخت کوش و پرتلاش دولت تدبیر وامید، بالاخص دکتر علی ربیعی وزیر ساعی و پاسخگوی تعاون، کار و رفاه اجتماعی نصیب مجاورین، ساکنین و زائرین عش آل محمد (ص) شده و شمیم خوش خدمت آمیخته به امید و نشاط و سر زندگی را بر فضای پایتخت علم و اجتهاد ساری و جاری ساخته است.

بدیهی است این حماسه حضور در سال «اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی»، پایبندی و اعتقاد قلبی مردم به آرمانهای حضرت امام (ره)، منویات مقام معظم رهبری و مجد و عظمت نظام مقدس جمهوری اسلامی را در میادین بین المللی به نمایش خواهد گذاشت.

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

کد N738658