لیبرمن: جنگ چهارم ما با حماس قطعی است

رئیس حزب صهیونیستی "اسرائیل خانه ما" با انتقاد ضمنی از بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر این رژیم تصریح کرد که مشکل اساسی اسرائیل ناتوانی در پایان دادن جنگ به نفع خود است.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)،‌ آویگدور لیبرمن، وزیر خارجه تندروی رژیم صهیونیستی که در همایش "شنبه فرهنگی" در شهر حولون شرکت کرده بود، خاطرنشان کرد که "قدرت بازدارندگی ما تضعیف شده است" و یکی از دلایل این مساله آزاد کردن هزاران نفر از اسرای فلسطینی دربند زندان‌های صهیونیستی است.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی فلسطین، وی افزود: مشکل ما این است که قدرت لازم برای کنترل اوضاع در تمامی عرصه‌های امنیتی، اقتصادی و سیاسی را نداریم و افزایش قیمت‌های واحدهای مسکونی یکی از نشانه‌های همین ضعف اقتصادی است.

لیبرمن که در راستای تبلیغات انتخاباتی خود و تلاش برای کسب آرای صهیونیست‌های تندرو بارها بر طبل جنگ با جنبش مقاومت اسلامی "حماس" کوبیده است، بار دیگر با تکرار این ادعاهای خود اظهار داشت که جنگ چهارم علیه حماس قطعی است.

وی افزود: ما باید در جریان 50 روز حمله به نوار غزه، قدرت حماس را تضعیف می‌کردیم، اما نتوانستیم این کار را انجام دهیم و همین مساله منجر به طولانی تر شدن جنگ شد و در این شرایط، جنگ چهارم با حماس مساله‌ای حتمی است.

لیبرمن بار دیگر در راستای مواضع افراطی گرایانه اش خواستار اعدام فلسطینیانی شد که دست به عملیات‌های ضد صهیونیستی می‌زنند.

انتهای پیام

کد N738212