بررسی بودجه در مجلس سه هفته‌ای خواهد شد

بودجه 94

یک عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی گفت که احتمالا بررسی لایحه بودجه 94 هفته آینده نیز در صحن علنی مجلس ادامه خواهد داشت.

محمدحسین فرهنگی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) اظهار کرد: پیش‌بینی می‌شود بررسی بخش‌های درآمدی لایحه بودجه 94 فردا به اتمام برسد. زمان بررسی بخش‌های هزینه‌ای بودجه هم بستگی به میزان پیشرفت مباحث دارد اما این احتمال وجود دارد که هفته آینده نیز بررسی بودجه در دستور کار جلسات علنی باشد.

اسماعیل جلیلی عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 94 نیز در گفت‌وگو با ایسنا با بیان اینکه بررسی بودجه در جلسات علنی مجلس سه هفته‌ای خواهد شد، علت این امر را تعداد زیاد پیشنهادات نمایندگان عنوان کرد و گفت: در حال حاضر 12 جلد پیشنهادات نمایندگان به چاپ رسیده اما تلاش می‌شود که پیشنهادات گزینه‌تر باشد تا بتوانیم هر چه سریعتر بررسی لایحه بودجه 94 را به اتمام برسانیم.

این عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 94 با بیان اینکه دولت لایحه بودجه 94 را به موقع تقدیم مجلس کرده بود، اضافه کرد: زمان‌بندی بررسی بودجه در مجلس هم باید به گونه‌ای باشد که این فرصت وجود داشته باشد تا بعد از رفع ایرادات احتمالی شورای نگهبان، قانون بودجه 94 به دولت ابلاغ شود و دولت بتواند پیش از آغاز سال جدید آیین‌نامه‌های لازم را تدوین کند.

انتهای پیام

کد N737131