تقلب و دروغگویی گسترده در ارتش آمریکا

آمريكا

در گزارش 52 صفحه‌ای رسمی ارتش آمریکا به مساله تقلب و ریاکاری در تمام سطوح ارتش این کشور اشاره شده و آمده که این روند همه گیر به گونه‌ای است که انگار همه درحال دروغگویی هستند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نوشته روزنامه دیلی میل، در این گزارش از مقام‌های ارتش آمریکا خواسته شده تا سریعا به مقابله با تاثیرات این ریاکاری و دروغگویی در داخل ارتش پرداخته و نسبت به بی‌قیدی اخلاقی کارمندان و افسران ارتش آمریکا هشدار داده شده است.

در خلاصه این گزارش با اشاره به بدتر شدن اوضاع در ارتش آمریکا آمده که بسیاری از تقلب‌ها، ریاکاری‌ها و دروغگویی‌ها به واقع از جانب ارتش هم حمایت و هم منع شده است.

لئونارد وونگ و استفان جی گراس، تدوین کنندگان این گزارش می‌گویند، دروغگویی یا توجیه حقیقت رایج است و پرسنل ارتش گزارشی را ارائه می‌دهند که با مفاهمی اصلی تطابق ندارند.

در این گزارش که برای موسسه مطالعات استراتژیک و US Army war College Press تهیه شده، درست یک هفته پس از آن منتشر شد که چاک هاگل، وزیر دفاع در حال کناره گیری آمریکا به کارمندان ارشد نظامی اعلام کرد تا رفتارهای غیر اخلاقی در ارتش را حل و فصل کنند.

انتهای پیام

کد N736901