رئیس سازمان دارالقرآن‌الکریم:

تشکیل شورای سیاست‌گذاری توسعه فعالیت‌های قرآنی نتیجه مسابقات«تسنیم» است

قرآن کريم,سازمان دارالقران

رئیس سازمان دارالقرآن الکریم تشکیل شورای سیاست‌گذاری توسعه فعالیت‌های قرآنی را از نتایج برگزاری مسابقات قرآنی تسنیم دانست.

رئیس سازمان دارالقرآن الکریم تشکیل شورای سیاست‌گذاری توسعه فعالیت‌های قرآنی را از نتایج برگزاری مسابقات قرآنی تسنیم دانست.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، مهدی قره شیخلو در مراسم اختتامیه مرحله نهایی سومین دوره مسابقات قرآنی تسنیم و تکریم چهره‌های قرآنی که در تالار اندیشه حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی برگزار شد، با گرامیداشت یاد و خاطره امام (ره) و شهدا اظهار کرد: سومین دوره مسابقات قرآن تلاوت طی دو روز گذشته با حضور برگزیدگان استانی در تهران برگزار شد که رویکرد این دوره از مسابقات در دو رشته حفظ و قرائت توجه به مفاهیم قرآن بود.

وی ادامه داد: همزمان با مسابقات قرآنی تلاوت سومین دوره مسابقات قرآن تسنیم نیز در حوزه هنری و سازمان دارالقرآن کریم برگزار شد و از ابتدای برگزاری مسابقات قرآن تسنیم 5500 نفر از سراسر کشور ثبت‌نام کرده بودند که برگزیدگان استانی به مرحله کشوری راه یافتند.

رئیس سازمان دارالقرآن‌الکریم همچنین با اشاره به نتایج برگزاری مسابقات قرآنی تسنیم، اظهار کرد: یکی از نتایج برگزاری مسابقات قرآنی تسنیم تشکیل شورای سیاست‌گذاری توسعه فعالیت‌های قرآنی بوده است که فعالیت این شورا به زودی با هدف توسعه فعالیت‌های قرآنی در دستگاه‌های فرهنگی آغاز می‌شود که در سال جاری با برگزاری نهمین دوره همایش تکریم چهره‌های قرآنی در سه گروه معرفی و از آنها تجلیل می‌کنند.

قره‌شیخلو خاطرنشان کرد: اولین گروهی که در این مراسم از آنها تجلیل می‌شود دارندگان مدارک درجه یک و دو حفظ هستند. همچنین از اساتیدی که بیش از سه دهه و چهار دهه سابقه فعالیت برای توسعه آموزش قرآن داشتند نیز تجلیل می‌شوند و یک هنرمند قرآنی که در توسعه برنامه‌های قرآنی نقش داشته و یک مدیر قرآنی باسابقه نیز معرفی خواهد شد.

انتهای پیام

کد N736323