با اعلام نتایج مسابقات «تسنیم»

برترین‌های قرآنی نهادهای فرهنگی کشور در سال 93 شناخته شدند

قرآن کريم,سازمان دارالقران

با پایان یافتن سومین دوره مسابقات «تسنیم» برترین‌ حافظان و قاریان سال 93 نهادهای فرهنگی کشور شناخته شدند و همزمان با مراسم ملی تکریم «چهره‌های قرآنی سال» از آنان نیز تقدیر شد.

با پایان یافتن سومین دوره مسابقات «تسنیم» برترین‌ حافظان و قاریان سال 93 نهادهای فرهنگی کشور شناخته شدند و همزمان با مراسم ملی تکریم «چهره‌های قرآنی سال» از آنان نیز تقدیر شد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، نفرات برتر سومین دوره مسابقات قرآنی کارکنان دستگاه‌های فرهنگی کشور با عنوان «تسنیم» معرفی شدند و همزمان با برگزاری نهمین مراسم ملی تکریم چهره‌های قرآنی از آنان نیز تقدیر به عمل آمد.

بنا بر این گزارش، در بخش آقایان و در رشته حفظ موضوعی به ترتیب محمد صادقی از خراسان شمالی، محمد محققی از کردستان و سیدفرید میرکمالی از تهران اول تا سوم شدند و در رشته حفظ یک جزء سیدعلی حسینی فاطمی از قم، جواد آریایی‎فر از خراسان رضوی و علی حمادی از خوزستان مقام اول تا سوم را کسب کردند.

در رشته حفظ سه جزء علی‎اکبر حاضری جیقه از آذربایجان شرقی، حسین جاقمی از تهران و رضا جامکی از گیلان اول تا سوم شدند.

در رشته ترتیل هیچ یک از شرکت‌کنندگان حائز رتبه نخست نشدند و امین صیدی از کرمانشاه و مجید عنان‎پور از تهران مقام دوم و سوم را کسب کردند.

در رشته مفاهیم مجید قربانی از همدان و سیدحامد حجازی از چهارمحال و بختیاری اول و دوم شدند و مجید وفائی‌جهان از خراسان رضوی و بهادر آرین‌مهر از فارس به طور مشترک سوم شدند.

در بخش خواهران و در رشته حفظ موضوعی، زهرا گوهری از اصفهان، مریم کلوتی از تهران و لیلا خانجانی از گیلان رتبه‌های اول تا سوم را بدست آوردند و در رشته حفظ سه جزء معصومه غلامحسین نظری از آذربایجان شرقی رتبه دوم را کسب کرد و هیچ‌کس اول و سوم نشد. همچنین در این رشته لیلا شریفی اردانی از البرز و فهیمه حداد مقدم از خراسان شمالی شایسته تقدیر شناخته شدند.

در رشته مفاهیم لیلا خزائی‎پور از البرز، زهرا قربانی از خراسان رضوی، الهه میرآبی جاجرم از خراسان شمالی و نجمه کوهی باغ آناری از فارس همگی مقام اول را از آن خود کردند.

در رشته حفظ یک جزء قرآن کریم معصومه خدا بنده‌لو از همدان، معصومه نارنجی از ایلام و فاطمه سپهری‎راد از خراسان رضوی همگی به عنوان نفرات قابل تقدیر معرفی شدند.

در رشته ترتیل هم رقیه میرزایی از آذربایجان غربی، لیلا خزایی‌پور از البرز و صدیقه بابا‌خانلو از قم به عنوان نفرات شایسته تقدیر معرفی شدند.

انتهای پیام

کد N736270