شب گذشته در مسجد موسی‌بن جعفر تهران:

مراسم ختم شهید مدافع حرم برگزار شد/ دفن شهید در وادی السلام نجف

سیاسی

مراسم ختم شهید محمدهادی ذوالفقاری از مدافعین حرم که در سامرا به دست عوامل تکفیری به شهادت رسید، شب گذشته پنجشنبه در مسجد موسی بن جعفر تهران با حضور اقشار مختلف مردم برگزار شد.

به گزارش خبرنگار مهر، مراسم ختم شهید محمدهادی ذوالفقاری از مدافعین حرم که یکشنبه ۲۶ بهمن در سامرا به دست عوامل تکفیری به شهادت رسید، شب گذشته پنجشنبه با حضور اقشار مختلف مردم در مسجد موسی بن جعفر تهران برگزار شد.

در این مراسم، حجت‌الاسلام سیدمهدی طباطبایی، عضو جامعه روحانیت مبارز با اشاره به ویژگی‌های شخصیتی شهید محمدهادی ذوالفقاری، این شهید را شخصیتی ولا و مخلص عنوان کرد و گفت: خصیصه هادی این بود که همواره در هر کاری قصد کمک کردن به دیگران را داشت.

وی افزود: کار برای خدا کردن از هیچ اموری شما را باز نمی دارد و با کاری که حلال باشد و حرام نباشد، می شود زندگی را اداره کرد، البته زندگی که ننگ و بی‌آبرویی در آن وجود نداشته باشد.

حجت‌الاسلام طباطبایی با بیان اینکه شهید محمدهادی ذوالفقاری چند سالی در نجف مشغول تحصیلات حوزوی بود و در خانه‌ای که داشت همواره از میهمانان خود که از ایران به نجف سفر می کردند، پذیرایی می کرد، تصریح کرد: به من دقایقی پیش خبر رسید که این شهید یکساعت‌ونیم قبل به وقت ایران در وادی‌السلام نجف دفن شد.

عضو جامعه روحانیت مبارز تاکید کرد: این شهید در وصیت‌نامه‌اش سفارش کرده بود که در قبرستان وادی‌السلام دفن شود.

به گزارش خبرنگار مهر، شهید محمدهادی ذوالفقاری، یکشنبه گذشته ۲۶ بهمن در منطقه «مکیشیفه» سامرا به همراه ۲۱ نفر دیگر از مدافعین حرم در تله انفجاریه نیروهای تکفیری قرار می گیرند و به شهادت می رسد.