دبیرکل حزب اراده ملت ایران به ایلنا خبر داد:

آغاز کنگره «حاما» با پیام آیت الله هاشمی/تغییر محل برگزاری

سیاست داخلی,احمد حکیمی‌پور,اکبر هاشمی رفسنجانی

به رغم ناملایمتی های صورت گرفته، کنگره حاما با توجه به برنامه ریزی های ۷ماهه انجام شده، فردا با حضور نماینگان رسانه ها، مدعوان و سخنرانان برگزار می شود.

دبیرکل حزب اراده ملت ایران از آغاز کنگره این تشکل سیاسی با پیام رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام خبر داد.

احمد حکیمی پور در گفت و گو با با خبرنگار ایلنا افزود: کنگره هفتم حاما با تغییر محل برگزاری، فردا ساعت ۹صبح پس از قرائت پیام آیت الله هاشمیت رفسنجانی و با برنامه اعلامی قبلی، آغاز می شود.

دبیرکل حزب اراده ملت ایران تصریح کرد: پیش تر تالار کشور متعلق به وزارت کشور برای برگزاری کنگره با انعقاد قرارداد فی مابین طرفین هماهنگ شده بود که متأسفانه به سبب آنچه «موانع فنی و مشکلات پیش آمده» اعلام کردند، محل برگزاری تغییر یافت.

وی با ابراز گلایه از ناهماهنگی های داخلی موجود در وزارت کشور، اظهار داشت: به رغم ناملایمتی های صورت گرفته، کنگره حاما با توجه به برنامه ریزی های ۷ماهه انجام شده، فردا با حضور نماینگان رسانه ها، مدعوان و سخنرانان برگزار می شود.

حکیمی پور یادآور شد: محل جایگزین برگزاری کنگره پس از تلاش های فراوان و ضیق وقت در انتخاب مکان، به تالار همایش های پژوهشکده فرهنگ و هنر واقع در خیابان انقلاب اسلامی، بین خیابان های ولی عصر(عج) و خیابان فلسطین، نبش خیابان برادران شهید مظفر (جنوبی) انتقال یافت.

کد N735054