۰
دبیرکل حزب اراده ملت ایران به ایلنا خبر داد:

آغاز کنگره «حاما» با پیام آیت الله هاشمی/تغییر محل برگزاری

  • ۵۶بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه
سیاست داخلی,احمد حکیمی‌پور,اکبر هاشمی رفسنجانی

به رغم ناملایمتی های صورت گرفته، کنگره حاما با توجه به برنامه ریزی های ۷ماهه انجام شده، فردا با حضور نماینگان رسانه ها، مدعوان و سخنرانان برگزار می شود.

دبیرکل حزب اراده ملت ایران از آغاز کنگره این تشکل سیاسی با پیام رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام خبر داد.

احمد حکیمی پور در گفت و گو با با خبرنگار ایلنا افزود: کنگره هفتم حاما با تغییر محل برگزاری، فردا ساعت ۹صبح پس از قرائت پیام آیت الله هاشمیت رفسنجانی و با برنامه اعلامی قبلی، آغاز می شود.

دبیرکل حزب اراده ملت ایران تصریح کرد: پیش تر تالار کشور متعلق به وزارت کشور برای برگزاری کنگره با انعقاد قرارداد فی مابین طرفین هماهنگ شده بود که متأسفانه به سبب آنچه «موانع فنی و مشکلات پیش آمده» اعلام کردند، محل برگزاری تغییر یافت.

وی با ابراز گلایه از ناهماهنگی های داخلی موجود در وزارت کشور، اظهار داشت: به رغم ناملایمتی های صورت گرفته، کنگره حاما با توجه به برنامه ریزی های ۷ماهه انجام شده، فردا با حضور نماینگان رسانه ها، مدعوان و سخنرانان برگزار می شود.

حکیمی پور یادآور شد: محل جایگزین برگزاری کنگره پس از تلاش های فراوان و ضیق وقت در انتخاب مکان، به تالار همایش های پژوهشکده فرهنگ و هنر واقع در خیابان انقلاب اسلامی، بین خیابان های ولی عصر(عج) و خیابان فلسطین، نبش خیابان برادران شهید مظفر (جنوبی) انتقال یافت.

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.