در دیدار نهاوندیان با آیت‌الله موسوی اردبیلی

دستاوردهای دولت یازدهم در عرصه‌های سیاسی و اقتصادی تشریح شد

رییس دفتر رییس جمهوری گفت: دولت یازدهم از آغاز فعالیتش، گام های بلندی در عرصه اقتصادی و بازگرداندن آرامش به اقتصاد برداشته است و امیدواریم رونق بخش های اقتصادی و رشد صادرات با شتاب بیشتری ادامه یابد.

به گزارش گروه دریافت خبر ایسنا، دکتر محمد نهاوندیان عصر پنجشنبه با حضور در بیت آیت الله عبدالکریم موسوی اردبیلی و دیدار و گفت و گو با ایشان، دستاوردهای دولت را در عرصه های سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی تشریح کرد.

دکتر نهاوندیان با اشاره به مذاکرات هسته ای ایران با ۱+۵ بر انجام توافق عزتمندانه تاکید و اظهار امیدواری کرد، دولت با پشت سر گذاشتن این موضوع، گام‌های بلندتری در حل مسائل کشور نظیر اشتغال جوانان بردارد.

رییس دفتر رییس جمهوری ضرورت ارتباط قوی تر دولت با مرجعیت و حوزه را خاطر نشان ساخت و آمادگی دولت را در این عرصه مورد تاکید قرار داد.

آیت الله موسوی اردبیلی نیز با تاکید بر ضرورت تشریح و تبیین دستاوردهای دولت برای مردم به منظور جلوگیری از فضاسازی‌ها گفت: خوشبختانه در دولت یازدهم افراد خوش فکر زحمت می کشند و تلاش می‌کنند و باید نتایج عملکرد آنان برای جامعه بازگو شود.

ایشان بر ارتباط مستحکم تر دولت با مراجع و حوزه های علمیه تاکید کرد.

آیت الله موسوی اردبیلی ضمن پرسش درخصوص آخرین تحولات مذاکرات هسته ای ابراز امیدواری کرد، این مسائل به خیر و روشنایی و نفع ملت ایران منجر شود.

انتهای پیام

کد N735014