جهانگیرزاده: لاریجانی قطعا هر کاری برای وحدت اصولگرایان انجام خواهد داد

یک عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت گفت: دکتر علی لاریجانی قطعا هر کاری برای وحدت اصولگرایان انجام خواهد داد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) به نقل از خانه ملت، جواد جهانگیرزاده عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت در واکنش به خبر یکی از روزنامه‌ها که به نقل از وی عنوان کرده بود "دکتر لاریجانی گفت‌وگو با اصلاح طلبان ولایتمدار را در برنامه دارد" تاکید کرد که مصاحبه انجام گرفته با وضی با متن پیاده شده توسط این روزنامه مطابقت ندارد.

جهانگیرزاده افزود: در این مصاحبه به صحبت‌هایی از جانب بنده در خصوص رایزنی‌های دکتر علی لاریجانی ریاست محترم مجلس با دکتر عارف اشاره شده است که از اساس کذب است و هیچ گونه صحت و سندیت ندارند.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی ادامه داد: در این مصاحبه جمله‌ای تحت عنوان "گلایه‌های تاریخی علی لاریجانی از جریان اصولگرا " بیان شده است که کاملا نادرست و بیان آن‌ها به دور از واقعیات است، چرا که بنده عنوان کرده بودم که آقای دکتر لاریجانی قطعا هر کاری برای به وحدت رسیدن اصولگرایی انجام خواهد داد و حتی صراحتا عنوان نمودند که جناب آقای دکتر لاریجانی ستون فقرات جریان اصولگرایی هستند و مایه امید و محل اتکای اصولگرایان بوده و خواهند بود، چنانچه در جریان دوم خرداد و هشت سال دولت اصلاحات ایشان محور فعالیت اصولگرایان بودند. اینجانب در مصاحبه خود تاکید کرده بودم که هیچگونه برنامه‌ای برای مذاکره با اصلاح طلبان وجود ندارد که این عرایض هم به طور کلی از مصاحبه حذف شده است.

انتهای پیام

کد N734777